Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Laparoszkópiás myoma műtét...

Laparoszkópiás myoma műtét után mennyi idő alatt sikerülhet teherbe esni? Tapasztalatok? Válaszokat köszönöm.

Figyelt kérdés

2019. máj. 9. 09:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Attól függ hol helyezkedett el a miómád, valamelyiknek köze sincs a teherbeeséshez.
2019. máj. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem tavaly januárban volt mióma műtétem laparoszkópiával. Kiszedett az orvosom egy közel 5 centis daganatot, ami a méhem hátsó falában helyezkedett el és befelé nőtt. 3 hónap pihenőt javasolt a doki, utána kezdtünk el újra próbálkozni (a műtét előtt 4 hónappal sikerült, de (valószínűleg a mióma miatt) nem maradt meg). A 3 hónap kötelező szünet óta baba még sehol :(
2019. máj. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szia! Akkor ezek szerint műtét után sem olyan egyszerű ez a dolog. :( Nekem Idén februárban volt műtétem. És egy lúd tojás nagyságú göböt távolítottak el. Reménykedem, benne, hogy így könnyebben jön majd a baba.Akkor kitartást Neked is. :)
2019. máj. 9. 16:40
 4/15 Fiatallányka ***** válasza:

Ne adjátok fel lányok! ☺️

Nekem tavaly februárban volt ilyen műtétem 4cm-es daganat, hátsó falon.

Szeptemberben megfogant a kisfiúnk, most vagyok 38 hetes.

Nagyon szurkolok Nektek!

2019. máj. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat. Szívből gratulálok Nektek. :) Sok egészséget kívánok és kellemes babavárást. :)
2019. máj. 9. 19:29
 6/15 Fiatallányka ***** válasza:
Nagyon szépen köszönjük 😍 ❣️
2019. máj. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt műtétem, de átérzem a helyzeted. Az én miómám kisebb is volt, de azért féltem. Koraterhesen a vetéléstől, később a koraszüléstől. Nem tudom, most mi a helyzet, azóta nem voltam uh-on.

Sok sikert kívánok!

2019. máj. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Ne is mond.. én azt hittem, hogy utána majd úgy megy mint a karika csapás :( mondjuk nekem plusszban még a hormonjaim is rakoncátlankodnak egy kicsit (kicsit alacsony a progi szintem). Most fejeztem be egy 3 hónapos closty kúrát, az utolsónak várjuk az eredményét. Gyönyörű tüszőim lettek tőle, ovulációm is volt. Bizakodunk :) aztán ha ez sem lesz sikeres akkor meddőségibe megyünk. A műtéted előtt is próbálkoztatok már?
2019. máj. 10. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Előtte nem próbálkoztunk, pontosan a myoma miatt. Megvártuk hogy túl legyek a műtéten és az azt követő lábadozáson. Iszonyatosan remélem, hogy a hónapban már nem jön meg. :D
2019. máj. 10. 07:56
 10/15 anonim ***** válasza:

Én is nagyon remélem, hogy nekem sem jön már meg :) hol tartasz a ciklusodban?


Nekem amúgy fogalmam nem volt arról, hogy miómám van. Két nőgyógyászati szűrés között nőtt meg és legközelebb már csak akkor mentem, amikor nem jött meg és pozit teszteltem. Durva, hogy milyen rövid idő alatt kialakulhat. Jól haza is vágta a szervezetem.

2019. máj. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!