Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Párommal heti...

Lehetek terhes? Párommal heti szinten élünk szexuális életet, mindig védekezünk óvszerrel ami eddig nem szakadt ki. Márciusban volt az utolsó menzeszem, az áprilisi kimaradt.

Figyelt kérdés

Fentiek ismeretében és hozzátéve azt, hogy fel vagyok fázva, szerintetek lehetek terhes?

18/L



2019. máj. 9. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

Az emberek mikor értik meg, hogyha élnek szexuális életet LEHETNEK terhesek? -.-

Igen lehetsz, ha úgy nyúlt hozzád (vagy nyúltál magadhoz), hogy spermás volt a kezed.

De az is lehet, hogy a hormonjaid játszanak veled. Nem vagy gép, hogy pontosan jöjjön, bàrmi bezavarhat (stressz, életmód, betegség stb), de az is előfordulhat, hogy csak egy ciklus kimarad.

Biztosat csak az orvosod tud mondani, miután megvizsgált (vérvétel).

2019. máj. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Voltam laborba, de nem ezért. De ott is néztek vizeletet ami negatív lett. De akkor az alap laborvizsgálatba beletartozik az is?
2019. máj. 9. 11:09
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

Dehogy tartozik bele!


Vegyél egy 300 Ft-os tesztet a rossmannban és kiderül. Ilyen pofon egyszerű ez.

2019. máj. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetsh terhes. Tesztelj !
2019. máj. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha fel vagy fázva akkor simán lehet hogy késhet! Nekem egyszer felfázás miatt késett, pedig sosem szokott.


25N

2019. máj. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy áprilisban mikor menstruálnom kellett volna akkor 3 napig barna folyásom volt.
2019. máj. 10. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!