Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Lehetek terhes? Párommal heti szinten élünk szexuális életet, mindig védekezünk óvszerrel ami eddig nem szakadt ki. Márciusban volt az utolsó menzeszem, az áprilisi kimaradt.

Fentiek ismeretében és hozzátéve azt, hogy fel vagyok fázva, szerintetek lehetek terhes?

18/L

Keress kérdéseket hasonló témákban: terhesség, #óvszer, menstruáció

máj. 9. 10:50  Privát üzenet  

A válaszok

Az emberek mikor értik meg, hogyha élnek szexuális életet LEHETNEK terhesek? -.-

Igen lehetsz, ha úgy nyúlt hozzád (vagy nyúltál magadhoz), hogy spermás volt a kezed.

De az is lehet, hogy a hormonjaid játszanak veled. Nem vagy gép, hogy pontosan jöjjön, bàrmi bezavarhat (stressz, életmód, betegség stb), de az is előfordulhat, hogy csak egy ciklus kimarad.

Biztosat csak az orvosod tud mondani, miután megvizsgált (vérvétel).

A válasz 60%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont máj. 9. 11:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Voltam laborba, de nem ezért. De ott is néztek vizeletet ami negatív lett. De akkor az alap laborvizsgálatba beletartozik az is?

# 2/6Időpont máj. 9. 11:09 Privát üzenet

Dehogy tartozik bele!

Vegyél egy 300 Ft-os tesztet a rossmannban és kiderül. Ilyen pofon egyszerű ez.

A válasz 95%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont máj. 9. 11:11 Privát üzenet
Igen lehetsh terhes. Tesztelj !

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont máj. 9. 11:16 Privát üzenet

Ha fel vagy fázva akkor simán lehet hogy késhet! Nekem egyszer felfázás miatt késett, pedig sosem szokott.

25N

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont máj. 9. 12:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem leírni, hogy áprilisban mikor menstruálnom kellett volna akkor 3 napig barna folyásom volt.

# 6/6Időpont máj. 10. 12:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Februárban feküdtem le a barátommal de márciusban csináltam tesztet és negatív lett, meg is jött de ugye akkor nem lehetek terhes ha megjön? Meg amugy is védekeztünk akkor!
Február közepén voltam először együtt a barátommal. Márciusban megjött a menszeszem, viszont néhány napja sokat szédülök. Lehetséges hogy terhes lennék?
Márciusban volt egy vetélésem ami nagyon megviselt, most ugy néz ki ismét terhes vagyok. Eddig nagyon szerettem volna babát, viszont most nagyon meg vagyok ijedve! Mit csináljak?
Most pár hetes terhes vagyok, az elsö gyerekemnek márciusban jár le a gyes viszont a második februárban születik meg akkor én gyedet fogok kapni vagy gyest a második babával?
Ha megjött rendesen a menstruációm márciusban, de az azt követő nem olyan volt, mint máskor, hanem kevesebb volt, akkor lehetek terhes már február óta?
Ha márciusban volt meg utoljára a menszeszem akkor most 2 hos terhes vagyok?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!