Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtti napon barnázás...

Nem várt előtti napon barnázás, nem várt napján barnás vérzés, utalhat terhességre?

Figyelt kérdés
Ez az első hónap, hogy próbálkozunk, előtte tablettát szedtem. Nem várt előtti napon görcsöltem, és barna folyásom volt, nem várt napján pedig enyhe sötét barnás vérzésem, utána éjszakára elmúlt és azóta semmi csak görcsök. Volt egy korábbi terhességem aminél ugyan ez volt, és a következő havim már teljesen elmaradt, kezdődött a rosszullét, és a doki azt mondta a 7. Hétben vagyok. A napokban tesztelték, addig is várom a tapasztalatokat, volt aki így járt és terhes volt?
2019. máj. 9. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a sima menstruációm kezdődött világ életemben így. Jelenleg tablettát szedek, így most ez nincs.
2019. máj. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg még nem állt be a ciklusod a tabletta óta. Nekem barnázás mindig menstruációt jelentett.
2019. máj. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!