Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes lehetek?

Szerintetek terhes lehetek?

Figyelt kérdés
A minap vettem egy tesztet (Pregnanens) Délutániból csináltam meg mert nem bírtam már várni. Mikor beletettem a vizeletbe ahogy elkezdett rajt végig menni a vizelet látszódott a második csík is(sőt az jelent meg először) nagyon halványan aztán pedig pár perc elteltével már alig látható, szinte olyan mintha oda képzelném. Szerintetek pozitív lehet? Egyéb tüneteim társulnak mellé, has szurka, néha a melleimbe is érzek tűszúrás szerű fájdalmat.
2019. máj. 9. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kepet linkelsz?
2019. máj. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fiatallányka ***** válasza:
100%

Mikorra nem várod?

Ebből még baba is lehet, csinálj egy új tesztet reggel első vizeletből.

De ha erről van képed azt is szívesen megnézzük.

Szoritok Neked! ☺️


38 hkm

2019. máj. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, siman lehet, nekem cask akkor volt olyan amit mondasz hogy mar amikor szivta fel a vizeletet akkor latszott a masodik csik amikor pozitiv let...mondjuk nem tunt el...de elotte millio tesztet csinaltam mar mert nagyon regota szeretnenk babat es sose volt ilyen..meg a tunetek alapjan is gyanus..:)

Nagyon drukkolok!!! :) 6hkm

2019. máj. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!