Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Folyamatosan aggódom a pozitív...

Folyamatosan aggódom a pozitív teszt óta. Hogyan nyugodtatok meg?

Figyelt kérdés
Régóta próbálkozunk, ő lesz az első baba. 1-2 napja késik a mensesem, a tesztem halvány de egyértelmű pozitív. Voltam vérvételen, ott is minden egy 4 hetes terhességnek megfelelő, mégis aggódom. Hátrahajló méhem van, állítólag nagyobb a vetélés esély.

2019. máj. 9. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Foglald le magad. Attól, hogy aggódsz, nem lesz jobb, nem ezen múlik.
2019. máj. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha ráparázol, a stressz biztosan jobban növeli a vetélés kockázatát, mint a hátrahajló méh!
2019. máj. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Elkezdtem hányni, minimum napi 10-szer, amikor nem hánytam, akkor brutál hányingerem volt, na onnantól kezdve nem volt erőm aggódni.
2019. máj. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is hátrahajló méhem van. Hidd el nem ezen fog múlni.

Nekem azt mondták nehéz lesz teherbe esnem miatta. Elsőre sikerült. 6 hónapos a fiam.

Megértem, hogy aggódsz. De a stressz árt a magzatnak.

2019. máj. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Ez majd akkor lesz igazán kemény ha megszületett.
2019. máj. 10. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Inzulinrezisztenciam és Pco-m van! 1.5 év próbálkozás után estem teherbe, második baba (az első terhességem problémamentes volt akkor még nem tudtunk a pco+ ir-ről)

Jelenleg 7 hetes terhes vagyok és kb 5 fajta gyógyszert kell szednem, + vitaminokat myo inozitolt stb... Plusz 160ge szénhidrát diétát kell tartanom, mert különben baj lehet...

Mikor megtudtam hogy végre végre sikerült mindketten nagyon megijedtunk a férjemmel. Hiszen annyi gyógyszert szedek és annyi mindennek passzolnia kell. Aztán tünetmentesen eltelt azóta 3 hét és egyre jobban érzem magam azt érzem hogy nem történhet semmi baj! Nem szeretném feleslegesen stresszelni magam, pedig lenne miért. Majd stresszelek ha baj történne ( de nem fog!!!)

Szóval neked is azt tanácsolom, próbáld meg valamivel lekotni magad, elterelni a gondolataidat és élvezni minden percét! Boldog babavarast minden jót

2019. máj. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

Nekem is hatrahajlo elegge.

Miert lenne nagyobb eselye? Ez is egy babona. Vagy hogy nehezen jon ossze. Hat en eleg gyorsan terhes lett mindharom gyerekkel.

Elsonel meg a menstruacios gorcsokhoz hasznalt melegito parnat is tettem a hasamra mert azt hittem megjon. Es megmaradt.

Mindenki parazik, de nem tudsz mit csinalni csak hinni

2019. máj. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%

Nekem normális a méhem, mégis elment az első, pedig nem idegeskedtem semmin, csak simán boldog voltam ezzerrel.

Másodszor az előzmények miatt tiszta ideg voltam/vagyok, és minden oké. Szerencsére.

Ha nagyon kivagyok, akkor Mozartot hallgatok, attól én is megnyugszom és a babci is.

2019. máj. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!