Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy beágyazodas van (...

Lehet hogy beágyazodas van ( aktus utan pont peteéreskor) rá 6 napra ha nyom a jobb petefeszeknel, feszul pl le hajolasnal is erzekenyebb lehet hogy megtörtent a beagyazodas? Vagy folyamatban van?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnenk kisbabat, ugy igazan most keztunk neki a "baba projektnek"minden jelre figyelek lehet tulzásba viszem de ez olyan teljesen mas most.. pl ha le hajolok vagy emelek valamit a jobb petefeszkemnel erzem hogy feszul . Koszonom a valaszokat .

#baba #Béágyazodás #nyomás a jobb petefészeknel
2019. máj. 9. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem hiszem, hogy a petefészektájéki fájdalomnak bármi köze lenne a beágyazódáshoz. A méhben történik a beágyazódás, nem a petefészekben.
2019. máj. 10. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem fajdalomrol irtam ,hanem nyomasrol feszulesrol. En a peteérést legtobszor meg erzem .Ez olyansmi ,de meg se az peteérésem 6 napja volt.. Nem felfazas mert az maskepp szokott jelentkezni . Koszonom a valaszod.
2019. máj. 10. 06:37
 3/7 anonim ***** válasza:

szia!

Én is 6 nappal vagyok ovu után.(ultrahangos követés)

feszítő,szúró érzés van a méhemben

bizakodó vagyok,sok sikert nektek is :)

2019. máj. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sok sikert 😊 mi is bizakodunk .
2019. máj. 10. 08:52
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ezeket a petefeszek szurkalodasokat nem is ertem amikor irjak hogy emiatt beagyazodas lehet(?) hogyan mikor a mehben van a beagyazodas? Mikoze a petefeszeknek ilyen teren hozza? Szerintem mar mivel mindenki ezt irja mindenki ezt is erzi.

En mindig mehben ereztem egy ponton, vagy a legkisebbnel verbosegerzest a mehemben olyan mielott megjon 1-2 percig, gyanus lett es az tenyleg a beagyazodas volt. Kesobb menstruacios gorcsolesek voltak.

Soha nem ereztem a petefeszkemet.

2019. máj. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tegnap az volt olyan volt mindha meg akart volna jonni par szurast is ereztem..de semmi pecsotelo nem volt es ezt soknal alvastam hogy ugy is meg jelenik ...
2019. máj. 11. 19:15
 7/7 anonim válasza:

Szia!

végül mi lett az eredmény? :)

2019. máj. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!