Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

28 napos ciklusom van és nem szokott késni a menzeszem. Nincs nagy stressz az életemben vagy bármi változás, egyedül a folsavat kezdtem el szedni.

Mielőtt megjön, előtte 2 nappal nagyon érzékeny/sírós vagyok és nagyon szétszórt, kiesnek a dolgok a kezemből, stb. Most is észleltem ezeket a 26. napon de még ma a 31. napon sem jött meg. Csináltam több terhességi tesztet is (a legolcsóbb fajtát ha ez számít), az utolsót ma reggel, de mind negatív.

Ennek ellenére lehetek mégis terhes?



2019. máj. 10. 13:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Lehet később volt peteérésed, és márpedig ha a ciklusod mindig 28 napos szokott lenni, akkor vagy nőgyógyászati dolog vagy terhesség állhat a háttérben.

Ha 1,5-2 héten belül sem jön meg én a helyedben tennék egy látogatást a nőgyógyászhoz.

2019. máj. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!