Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valakinek hasonlo tunete...

Volt valakinek hasonlo tunete vagy hulyeseg?

Figyelt kérdés
Ma vagyok elmeletileg a 9.dpo-n! Reggel ota jobb oldalon be be szurkal az alhasam! Neha jobban neha kevesbe! Volt hogy ereztem a huvelyembe is sugarizik ez a fajdalom! Lehet beagyazodas? Sosem ereztem meg ilyet!

2019. máj. 10. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Nem hiszem.Felesleges ennyire figyelned a tüneteket, èn szerdàn teszteltem erős pozit,ès nem èreztem se beàgyazòdàst se semmit különösebben.Volt egy kis haszurka pici mellèrzèkenysèg (nem akart leszakadni meg hasonlò!) de annyi. Legyèl türelemmel...
2019. máj. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezeket éreztem!És terhes voltam. :) Viszont volt olyan hogy éreztem,azt gondoltam tuti baba és nem lett az.
2019. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok...én is itt tartok,te mikor tesztelsz?
2019. máj. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy bekepzelem mert tenyleg szur az alhasam.... csinaltam most az elobb egy one step tesztet. nagyon halvanyan van rajta masodik csik. de nem merem magam beleelni mert tenyleg nagyon halvany,de viszont idon beluli. meglatjuk.
2019. máj. 10. 21:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok...ugyanez nekem is.😁😁🙏🙏🙏🙏Nekem is hamar kijott,de halvány nagyon.Nem élem bele magam,de hétfőn csinálok másikat.Drukkolok!
2019. máj. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!