Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másnak is “ingadozott” az...

Másnak is “ingadozott” az ovulációs teszt?

Figyelt kérdés

10. napon hó fehér, 11.napon erősödött picit, 12.napon hó fehér újra. Nagyon régóta tesztelek, de ilyen soha sem volt még! Holnap vgy holnap után kellene pozitívnak lennie.

Másnak is volt már ilyen?


2019. máj. 10. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Fene tudja, teszttől is függ, meg a szervezetedtől is... Lehet 12. napon megvolt az ovulációd. Olyan nekem is volt,hogy erősebbet vártam a következő napon és tök negatív lett. Szóval aznap rá is feküdtünk a témára.
2019. máj. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Persze simán lehet. Mint a vércukor, néha picit több néha kevesebb de a normál tartományban van.
2019. máj. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ma kellett volna hogy legyen az ovum de nem ugy fest hogy lesz ebben a honapban. Par napja en is azt hittem erosodni fog de semmi. De vannak anovulatios ciklusok is.
2019. máj. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet elmarad most, pedig a 2.clostilbegytes ciklusom van, igaz csak napi 2x1/4 dózis. Most 1-2 napig délelőtt és délután is tesztelek kíváncsiségból. Pár ciklussal ezelőtt én is lemaradtam róla, akkor is napi kettőt kellett volna csinálnom.
2019. máj. 11. 07:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy volt ovu csak az LH csúcsot pont nem sikerült elkapnod!
2019. máj. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!