Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Az x epil mennyire jó teszt? Lett valakinek pozitív kimaradt menstruáció előtt?

máj. 11. 21:47  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

A tájékoztató leírja, hogy milyen érzékenységű és mikortól mutatja ki. Nekem úgy rémlik 25ös, azaz csak a menstruáció kimaradása után mutatja ki

(igen, mint sok más teszt, de a 10es érzékenységű nekem korábban kimutatta)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/14Időpont máj. 11. 21:54 Privát üzenet
13 nappal tüszőrepedes után (uh-val volt követve így biztosan tudom mikor volt) ultra halvány pozitív lett.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/14Időpont máj. 11. 22:10 Privát üzenet

Ilyen:

[link]

Ha fényt adsz a telefonra talán jobban látszik. Amúgy előző nap már teszteltem egy egyértelmű pozitívat a predictor earlyvel, csak kíváncsi voltam az x-epilen mennyire látszik

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/14Időpont máj. 11. 22:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!Ma teszteltem egy elég halvány pozitívat és hétfőn meg akarom ismételni,de csak xepil van itthon.Szerintem beszerzek egy más fajtát.

# 4/14Időpont máj. 11. 22:23 Privát üzenet
Szerintem nincs baj az xepillel, halványan de azon is biztos látszani fog majd az eredmén

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/14Időpont máj. 11. 23:47 Privát üzenet

Hajrá, a teszt megbízható, tehát ha látod halványan akkor biztosan van ott valaki. A lényeg innentől hogy erősödjön, de készülj fel rá, hogy az x-epil nehezen erősödik, lehet hogy hasonlóan vagy éppen csak picit lesz erősebb a hétfői teszt. De ha pozitív az már jó. Nekem 2.5 nap után ugyanolyan halvány lett az x-epil (bár a második délutáni vizeletből készült lehet azért)

Ird majd meg mi lett

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/14Időpont máj. 12. 07:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!Rendben,megírom! 😊

# 7/14Időpont máj. 12. 09:18 Privát üzenet
Nekem már késett is a mensim, és más teszt mar pozitív volt, az Xepil semmit nem mutatott. Facelle 399.- már 9.dpo-n kimutatta. 32 hetes vagyok most.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/14Időpont máj. 12. 19:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sziasztok.Ma vagyok a 12.dpo-n.Reggel csináltam,erősebb lett de halvány. Lehet kémimai?

[link]

[link]

# 9/14Időpont máj. 13. 09:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ja és facelle.

# 10/14Időpont máj. 13. 09:46 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Menstruáció elött 5 nappal reggeli vizeletből csináltam ezt a tesztet. Nem rögtön lett ilyen, hanem kb 5-6 perc múlva. Szerintetek reménykedhetek? Pozitív?
Szerintetek ez a teszt pozitív? Igaz nagyon halvány a második csík. A menstruáció elött három nappal vagyok, reggeli vizeletből csináltam.
Nemvárt előtt egy nappal halvány de látható pozitív teszt igaz lehet? Volt valakinek ilyen? Kép kommentben.
Szükségem lenne egy kis segítségre. Ez pozitív vagy negatív? Nem tudom mennyire lehet kivenni a képböl. Még a menstruáció elött vagyok két nappal. Mi a véleményetek? kepkuldes.com/image/64C39g
2 terhességi teszt erősebb pozitív ma 4 ho 4 diken reggel halvanyabb lett kozben jelentkezet a menstruacio de csak pecsetelos nem az igazi. Melleim erzekenyek. Lehet még baba?
Nagyon érdekelne engem a vàlaszotok! Ha volt spontan vetélésetek menyi ideig volt pozitiv a teszt? És menyi ido alatt àlt be a menszeszetek?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!