Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetésges, hogy túl korán...

Lehetésges, hogy túl korán mentem még az orvoshoz és azért nem látott semmit az ultrahangon?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Április 8.án volt utoljára menstruációm. Kb 1 héttel ezelőtt fájdogált a hasam. Csináltam 2 különböző tesztet, mindkettő egyértelmű pozitív lett. Pénteken elmentem a nőgyógyászhoz, aki közölte, hogy nem lát semmit, elküldött vérvételre, ahova holnap megyek és azt mondta 2 hét múlva kb menjek vissza hozzá. Azóta csináltam egy Clearblue tesztet is, szintén pozitív lett és 2-3 hetesnek becsült. Más is járt már így, hogy az első vizsgálaton nem látott semmit az orvos?

2019. máj. 12. 20:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg hogy tul koran mentel, de ha terhesseget nem is latott de megvastagodott mehnyalkahartyat azt igen. Csak ennyit mondott hogy nem lat terhesseget? En 5+3hetesen voltam eloszor es akkor mar latszott petezsak, szikholyagal.
2019. máj. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sajnos olyan orvoshoz mentem, akinél korábban még nem jártam, mert nemrég költöztünk. Hát szörnyű élményem volt vele. Flegma, bunkó volt. Szerintem nagyon felületesen vizsgált meg, és igen csak ennyit mondott, hogy hát én itt nem látok semmiféle terhességet, de lehet még korai. Úgyhogy 2 hét múlva biztos nem hozzá megyek vissza. 3 pozitív teszttel nagyon reménykedek, csak rossz a bizonytalanság.
2019. máj. 12. 21:03
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Annyi mindennek utána lehet már nézni a neten. Hihetetlen, hogy a nők mindenben olyan marha tájékozottak, kioktatják az orvosokat is, mert mindenhez jobban értenek, de azt persze nem tudják, hogy a teszt hamarabb kimutatja, mint az UH.

Gyakorlatilag 3-5 napos vérzéskimaradással mentél, még 5 hetes terhes sem voltál. Mégis mit várunk?

Tök normális, hogy semmit sem látott. Még a vérvétel is halálosan felesleges volt, csak önvédelmi célt szolgál az orvosnak, amúgy felesleges pénzköltés.

6. héten is csak petezsák szokott látszódni, betöltött 6. hét után lehet embrió meg szívhang, de ha kicsit molettebb vagy, vagy hátrahajlik a méhed, esetleg szarabb az UH készülék, akkor még lehet 6 hetesen se látszik.

Máskor legyél kicsit türelmesebb, és akkor nem kell pánikba esni.

2019. máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kimaradás után 1 héttel semmit nem láttak, méhen kívülivel riogattak, 4 nappal később ott volt a pici petezsák. 11hkm
2019. máj. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok. Akkor mindenkep masik orvoshoz fordulj, ha ez ilyen bunko volt. Addig probalj meg nem aggodni, minden rendben lesz es 2 heten belul mar tobbet fogsz tudni, mar szivhang is lesz. Boldog babavarast!

15hkm

2019. máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Aznap teszteltem amikor megkellett volna jönnie.2 nap múlva az ultrahang kimutatta.4-5 hetesnek látszott.3 hét mulva amikor visszamentem 7 hetesnek számolta.
2019. máj. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Április 10-én volt az utolsó menstruációm. A tesztek szépen kimutatták, voltam HCG vérvételen, ahol szépen duplázódnak az értékeim. Orvos ilyenkor még semmit sem lát, ne ijedj meg; jövő hét péntek körül tervezek menni nődokihoz! :) Neked milyen tüneteid vannak, miket érzel? Első baba?
2019. máj. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Április 9. Volt meg utoljára van szép pozi tesztem de én majd csak jó 2 hét mulva tervezek dokihoz menni
2019. máj. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor megnyugodtam valamennyire :) igen, első baba és első próbálkozás :) hihetetlen fáradt / álmos vagyok, melleim érzékenyek. Ma voltam vérvételen, holnapra lesz eredményem.
2019. máj. 13. 21:31
 10/14 anonim ***** válasza:
Kérdező te mikor mész orvoshoz nekem április 9 az utolsó menstruáciom első napja én pénteken megyek akkor leszek 6 +3 remélem nem túl korán megyek
2019. máj. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!