Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? 2szer jött...

Temegen01 kérdése:

Lehetek terhes? 2szer jött meg a menzeszem

Figyelt kérdés

Olyan kérdésem lenne, hogy volt egy abortuszom feb. 12-én. Azóta rendszeresen meg jön a menzeszem. 12.-én ebben a hónapban (májusban) 1-jén volt egy együttletem és rá egy napra meg jött a menzeszem és most is megjott 12.-en(május) csináltam egy terhességi gyorstesztet 9.-én és negatív lett. Abortusz után volt egy nőgyógyászati vizsgálatom. Teljesen rendben volt minden. Annyi lenne a kérdésem fenn áll a terhesség kockázat? Ha nem akkor mitől lehet hogy kétszer jött meg? (együttlétnél óvszert és pharmatex hüvelykúpot is használtam/használtunk)

Köszönöm válaszukat előre is.



2019. máj. 12. 22:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem gép vagy. Nagy ritkán előfordul.
2019. máj. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!