Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One step teszten ez csak...

One step teszten ez csak szellemcsík ugye? Nyugtassatok meg.

Figyelt kérdés

2 napom van nemvártig, de csináltam egy tesztet. Nem első vizeletből van...

[link]


2019. máj. 13. 15:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Ha van színe,akkor valószínűleg pozitív. Megnyugvásképp csinálj szerintem egy Predictor Early-t,az megbízhatóbb mint ez a gagyi vaterás.
2019. máj. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ettől félek, hogy élőben jobban látszik.. Van még egy teszt itthon, ugyan ilyen, esetleg ha azzal csinálok később? Vagy inkább reggel?
2019. máj. 13. 15:27
 3/17 anonim ***** válasza:
71%

Haat, nekem csak akkor volt ilyen csik rajta, mikor most varandos lettem a masodik gyerekemmel:

[link]

Amugy nemvartat irsz, akkor miert nyugtassunk meg, hogy csak szellemcsik?:)

2019. máj. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem halvány pozi.Nem akarsz bababát?
2019. máj. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem szellemcsík nekem is ilyen volt az első pozi tesztem :) gratula!! :)
2019. máj. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ez pozitív :)


Talán nem vágysz rá? De akkor miért nem vártat mondasz a menstruációra?

2019. máj. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is halvány pozitív.
2019. máj. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%

Mint ha látnék valamit én is

Viszont nem értem

Mert mintha a kérdés alapján nem akarnál babát de a menzeszre azt írod h nem várt 🤔

2019. máj. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

"nem várt" vs. "nyugtassatok meg"

Most akkor mi van?

2019. máj. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Bocsi, elírtam. Másfél évet próbálkoztunk, akkor nem jött. Pár hónapja úgy döntöttünk, hogy egyéb okok miatt, nem vállalunk több gyermeket (1már van).

Kiszakadt a gumi, elmentem nőgyógyászhoz, esemény utániért, de mivel hashimothos vagyok, ő annyira nem javasolta. Azt mondta nem tartja valószínűnek, hogy pont most sikerül...

Hát most nem tudom mit gondoljak?.. Sokat olvasom, hogy ez a teszt sokszor ilyen stb... De azért reggel tesztelek. Köszönöm, hogy válaszoltatok.

2019. máj. 13. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!