Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Nem várt napján időn túli pozitív, menstruacio, majd két hétre rá időn belül halvány pozitív teszt. Mi lehet ez?

máj. 13. 15:38  Privát üzenet  

A válasz
Szia! Ha mutatsz egy mai időn belüli tesztet, akkor okosabb választ tudok adni. Így 2 tippem van, vetélés és még ki nem ürült hcg, vagy terhesség, és a menstruáció idejében nem menstruációs vért észleltél.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 13. 15:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek pozitív? Élőben látok rajta egy halvány csíkot?
Ez halvány pozitív? Valami látszik rajta ugye?
Szerintetek pozitív? Vagy túl halvány?
Szerintetek ez pozitív vagy negatív teszt?
Csináltam 3 tesztet különböző időpontba.2 mintha pozitív lenne egy viszont negativ. Nagyon halvány csíkok vannak a pozitivon alig lehet látni. De 2 nap késés után ma megjött. Mi lehet ez?
Ezen láttok valamit? 10-es teszt. Én láttam rajta egy nagyon halvány csíkot, ami rögtön megjelent, de a fotón nem látszik annyira.

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!