Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előváladéktól lehetek terhes...

Előváladéktól lehetek terhes úgyis hogy mikor elvesztettem azon a napon már csak kicsi menstruációm volt?

Figyelt kérdés

Nem rég vesztettem el a szüzességem. Gumi nem volt de nem élvezett el bennem. Előtte utána fürödtünk, pisiltem is. Nem egyszer voltunk így együtt (mármint nem egy együttlét volt csak) de gumit egyszer használtunk csak. Előváladéktól lehetek terhes úgyis hogy előtte volt meg és azon a napon vesztettem el mikor már csak kicsi menstruációm volt?

Utána napokba is voltunk együtt de gumi nélkül.

Rendes válaszokat szeretnék..



2019. máj. 14. 11:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Igen, lehetsz. Bár kicsi az esélye, de kizárni nem lehet.
2019. máj. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

a pisilés,fürdés-az nem fogamzásgátlás. Már nagyon sokszor leírták itt is hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni. Tényleg nem értem ha valaki nem akar teherbe esni,az miért nem védekezik rendesen!?

Nem állítom hogy tuti terhes lettél,de azért van rá esélyed.. Főleg hogy azt írod utána napokban is voltatok együtt gumi nélkül..

2019. máj. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Simán lehetsz
2019. máj. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Mi a franc köze van a pisilésnek meg a mosakodásnak a terhességhez????

Képzeld, én pisiltem, mosakodtam, tévét néztem és elvittem sétálni a kutyát, és nem lettem terhes! Tudod miért? Mert VÉDEKEZTEM!


Védekezés = óvszer vagy gyógyszer


A többi szart sem ér!

Ezek sem teljesen biztonságosak, nálam pl. kétszer is elszakadt a gumi!

Olyan hülyék az emberek, hogy az hihetetlen! Most vesztetted el a szüzességed, gondolom lehetsz vagy 12 éves, és máris terhes akarsz lenni???

2019. máj. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Magyarul gumi nélkül szexeltetek több alkalommal. Mit vársz most?

Igen, így készül a gyerek, hogy két ember védekezés nélkül szexel.

Lehetsz terhes.

Minden egyes alkalommal védekezni kell. Ha valamiért elmarad vagy probléma lép fel(óvszer szakadás mondjuk), akkor sürgősségi tablettàt kell bevenni(rendszeresen nem alkalmazhatò).

Nem tudom hány évesek vagytok, de át kéne gondolni, hogy mi történne, ha terhes leszel. El tudjàtok tartani a gyereket?

Olcsóbb és egyszerűbb lenne védekezni..

Az abortusz is kb 40 ezer és egy óriási lelki teher+fizikailag is lehet belőle baj.

A védekezés lenne a legegyszerűbb

2019. máj. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Igen az elovaladekban is van sperma lehetsz tole:)
2019. máj. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
42%
Remélem egy baba ÉS egy nemi betegség is bejátszik! >:)
2019. máj. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
Ha mégis terhes leszel, akkor legalább tanulsz a hibából.
2019. máj. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Hány évesek vagytok?
2019. máj. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
37%

A legjobb barátnőm is így született <3

Ne aggódj, a szerelemgyerekek nagyon szépek! <3 <3 <3 Gratulálok Anyuka! :3


"Nincs szebb, mint a gyermek. Kis angyalka ő, aki a mennyországot hozza el otthonunkba. Fényes homlokáról az örök élet ígérete sugárzik. Gőgicsélése utat talál minden szívbe. Boldog, kinek hajlékát gyermekgagyogás ékíti. Minél több gyermek szólít édesanyának, annál nagyobb lehet szíved boldogsága. Ne állíts gátat a gyermekáldásnak, fogadd örömmel az élet ajándékát."

(Lakatos Oravecz Coelho Magneto)

2019. máj. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!