Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Hány órakor érdemes az ovu tesztet megcsinálni, hogy biztos eredményt mutasson? Lehet olyan, hogy később csinálom negatív (pl este fél 7-7), de ha előtte (5-6 között) megcsináltam volna pozitív lenne?

máj. 14. 14:30  Privát üzenet  

A válasz
Én az esélyes napokon 11kor és 17kor is csináltam tesztet.és egyik nap úgy jött ki, hogy a délelőtti még nem volt egyértelmű pozitív, de a délutáni már hómező volt.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 16. 13:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mikor érdemes tesztet csinálni? Pozitív ovu teszt estéjén voltunk együtt csak a párommal másnak délután már full negatív volt a teszt.
Késik 8 napja. Teszt negatív. Ha más gond nincs, akkor meddig érdemes várni?
4napja késik a mensim, 2nap után a teszt negatív. Szerintetek mikor érdemes újra tesztelni?
Ciklus 37. napján vagyok. Volt peteérésem az biztos, június 5-én. Viszont nem jött még meg, de a teszt is negatív. Tegnap reggeli első pisiből. Ez mellett kb 7-8 napja vannak...
Nemvart napjan teszteltem, negativ lett, meddig erdemes varni es ujbol tesztelni ha nem jon meg a menstruaciom?
Február 5. ére vártam a menszeszem Febr.10. én teszteltem ami negatív volt! És azóta még mindig semmi Tesztelni sem teszteltem Rendszeres a sexuális életem Nem is védekezünk a...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!