Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hüvelyi fertőzésre kaptam...

Hüvelyi fertőzésre kaptam antibiotikumot, amit alulról kell feltenni. Kb ovuláció előtt 2 nappal kilyukadt az óvszer. Így teherbe lehet esni? A gyógyszer nem gátolja a teherbeesest?

Figyelt kérdés
Nagyon felek,hogy így teherbe eshettek-e. A gyógyszer vagy a fertőzés nem gátolja?
2019. máj. 14. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem gátolja.
2019. máj. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem gátolja sem az antibiotikum, sem egy esetleges fertőzés a teherbeesés. Nekem tervezetten lett így babám, mert a doki mondta, hogy a kezelés és a fertőzés ellenére, mivel akkor volt peteérésem pont, nyugodtan próbálkozzunk ha babát szeretnénk. Hát sikerült is elsőre :)
2019. máj. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. De nem valószínű mivel tudom mikor ovulálok és ez ovuláció előtt 4 nappal történt. Hát remélem nem lesz baj.
2019. máj. 14. 17:12
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Ha nem tesztelsz, vagy hőmérőzöl, akkor nem biztos az ovuláció időpontja sem. Ha esetleg egy-két nappal korábban van, de még ha nem is, akkor is négy nappal előtte elég necces. A legfrisebb kutatások szerint a spermiumok akár öt napig is életképesek lehetnek.
2019. máj. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja, várj, most ezt nem értem. A kérdésben azt írtad, hogy két nappal ovu előtt, az egyik hozzászólásban pedig négy napot írtál. Akkor most melyik? #4 voltam.
2019. máj. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Pontosan nem tudom. Az internet irta 14 en van az ovu. Es ez 10 en tortent.
2019. máj. 15. 10:10
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha csak az internet írta átlaggal számoltál, nem ovuteszteltél vagy hőmérőztél, akkor nem tudhatod pontosan, neked mikor van.
2019. máj. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Pontosan nem tudom. De csak reményedék,hiszen az antibiotikumot is szexel alulrol
2019. máj. 15. 11:43
 9/11 A kérdező kommentje:
Pontosan nem tudom. De csak reményedék,hiszen az antibiotikumot is szedek alulrol
2019. máj. 15. 11:43
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem csak reménykedni akarsz, ilyen esetben el lehet menni eseményutáni tablettáért. Receptköteles (de ügyeletben is felírják) és 72 órán belül kell bevenni.
2019. máj. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!