Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az baj ha négy nap múlva...

Az baj ha négy nap múlva egyáltalán nem lett erősebb a teszt?

Figyelt kérdés
2019. máj. 14. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
igen
2019. máj. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mihez képest? Van az a szint aminél már nem tud erősebb lenni.
2019. máj. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem , halvány
2019. máj. 14. 16:26
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül baj, de nálam sajnos az ilyen esztek semmi jót nem jelentettek. Viszont láttam itt sok olyat, ami legerősebb állapotában is halvány volt.
2019. máj. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen teszt? Mióta késik a menzeszed?
2019. máj. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ugyanaz a teszt es mindig reggeli elso vizelet volt, h ejjel nem ittal sokat, az sajnos, nem jelent jot...


Nalam habar minimalisan erosodott, de vegig halvany marad, elment a baba...:(

2019. máj. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első teszt után, ami elég halvány volt, én is 4 nap múlva teszteltem. Az szintén halvány lett, meg is ijedtem. Aztán csináltam 2 nappal később megint egyet, az már határozottan erősebb volt :) Tesztelj majd még 2 nap múlva, nem biztos, hogy gond van.
2019. máj. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia, attol függ miota kesik. Van a bizonyos kémiai terhesség, ami eseteben megtermekenyul a petesejt, de vakamiert nem agyazodik be rendesen, es elhal. de termel valamennyi HCG hormont, igy a teszt halvanynak mutatja. Vagy a masik hogy elveteltel, vagy a mehenkivuli teehessegnel sem termelődik annyi hcg(vagyis en ezeket tidom, ne kovezzetek meg erte)
2019. máj. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kémiai terhesség:

"A terhesség ilyenkor nem sokkal az embriókezdemény méhfalba történő beágyazódása után szakad meg. Az osztódásnak indult, de be nem ágyazódott embrió ilyenkor vérzés kíséretében távozik az anya szervezetéből. Mivel ez éppen a szokásos menstruáció idején történik, az anya gyakran egyáltalán nem is tud róla, hogy terhes volt, illetve hogy vetélésen esett át." (Istenhegyi Gendiagnosztika)


Ergo, koran teszteles miatt derul csak ki, rendes idoben megjon a menstruacio!


Ezen az oldalon total kaosz ovezi a kemiai terhesseget, ezert ha mar szobakerult, belinkeltem.



Kerdezo!

Miota kesik a menstruaciod?

2019. máj. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A kérdéshez érdemben nem tudok hozzászólni, de nálam most ugyan ez a helyzet! 11 napja késik, a tesztek nagyjából azóta pozitívak.. Ingadozóak...Vagy ugyan olyanok, vagy picit erősebbek! Drukkolok kedves kérdező!
2019. máj. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!