Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan szüljek egy bizonyos...

Hogyan szüljek egy bizonyos csillagjegyben?

Figyelt kérdés
Amikor 36-tól 42. hétig bármikor születhet a baba, koraszülésről nem is beszélve. Így hogy lőjem be, hogy mikor kéne teherbe esnem?
2019. máj. 14. 17:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos sehogy :) Pláne ha belekalkulálod, hogy simán lehet koraszülött is. Nem is kell extrém módon, de mondjuk ha 34. hétre jön, akkor is borulnak a terveid és dobhatod a kukába szegény gyereket, mert nem lett tökéletes.
2019. máj. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem hiszem, hogy bármi jelentosege lenne, a gyerek ugyis az apja meg az anyja genjeit orokli foleg. A gyerek meg szulethet akar a 27. heten is, vagy akar a meghatarozott idoben, egy-két nap eltérés is okozhat más csillagjegyet.
2019. máj. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért fontos ez? Legyen egészséges!
2019. máj. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Az csak egy dolog, hogy hányadik hétre születik a baba, de a teherbeesés sem úgy megy az esetek többségében, hogy az első alkalommal mikor gondolsz egyet, úgy maradsz.
2019. máj. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%

:D Nagyon nevetek köszi. Nekem egy csillagjegy van amilyen jegyű emberekkel csak rossz tapasztalataim vannak és persze, hogy a gyerek abban talált születni. Mellesleg úgysem a napjegy számít főleg hanem az aszcendens, hold stb bullshit így a napjegy majdnem mindegy. (Am nem hiszek ezekben én magam sem tudom miért vagyok képben 😂)

Milyen jegyre játszanál egyébként?

2019. máj. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Gyermek tervezés lvl99...


Az előző válaszokat még azzal egészíteném ki, hogy a fogantatást se tudod pontosan beszervezni.


Mit csinálsz ha az adott időszakban nem jön össze valami oknál fogva? Vársz még egy évet?


A gyerekek akkor jön,ha eljön az ideje. Nem fogja a naptárt nezni.

2019. máj. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Bika.

Tudom, hogy ez már ilyen utolsó utáni dolog az egészben, csak tudjátok, van ez, hogy "hogy szüljek fiút/lányt", én meg csillagjegyet szeretnék eltalálni:D

Hülyeségnek hangozhat, egy példaképem csillagjegye. Amúgy én még annyira sem tudom, mint Te, hogy aszcendens meg izé, mindig csak az állatövi jegyet nézem, meg hogy mit ír róla általánosságban(ami szintén nem valószínű, hogy bejön).

2019. máj. 14. 18:21
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Azért nemből csak két esélyes a dolog, míg állatövből 12 van. ;)
2019. máj. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Tufom, csak gondoltam hátha tud vki vmit ez ügyben:/
2019. máj. 14. 18:32
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Kis számolás és jó nagy adag szerencse kell hozzá (nekem sikerült a tervezett hónapban szülni)
2019. máj. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!