Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lerágott csont. SEGÍTSÉG! :D...

Lerágott csont. SEGÍTSÉG! :D Szabályos 28 napos ciklusnál lehetséges, hogy nem a 14. ,15. napon van ovulációm?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban eldöntöttük,hogy egy család leszünk. :) Szabályos 28 napos ciklusaim vannak.Az utolsó menstruációm május 1-jén kezdődött,kb 4-5 napos volt.Tehát a nagy könyv szerint 14.,15. lenne az ovulàcióm.Ma csináltam 2 tesztet,egyiket reggel,másikat délután.A reggeli teszt szerint ma van,a délutáni teszt szerint ma nincs ovulációm.Lehetséges,hogy ebben a hónapban már ovuláltam,és a reggeli tesztnél még érzékelte a teszt?Bogozzuk már ki,hogy mi lehet a baj?A teszt,vagy lehet nekem a 28 napis ciklusok ellenére előbb volt ovulációm?Has szurka intenzív, és kemèny cici is már meg van! :) Ezeket a jelzéseket szoktam obunak venni.Egyébként a hónapban együtt voltunk 6,8,9,12 ès 13-án is.

#ovulációs teszt #ovuláció #teherbe esés hasszurkálás #ovulàció tünete #teherbeesés ovulációs teszttel
2019. máj. 14. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ma van, csak a délutáni vizelet nem volt elég koncentrált
2019. máj. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!


Ezek szerint jó volt az időzítès az együttléteken,igye?Úgy olvastam,hogy az egészséges és türelmes katonák megvárják az eseményt,és esélyes a fogantatás.Ez így helyes,ugye?

Eldöntöttem,hogy nem

fogok izgulni,ennek ellenére egèsz nap böngészek,számolok stb... :D

2019. máj. 14. 18:51
 3/11 A kérdező kommentje:
Olvastam több helyen is,hogy az ovuteszt csak délután mutat helyes értéket.Nem vsgyok szőke,de ezt nem értem....
2019. máj. 14. 18:52
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert lh mindig van és ez lhra reagál. Nekem pl délután mindig negatív lett. Egy érzékenyebb teszt megoldotta volna.


Amúgy én is ezt csinálom minden hónapban. :D


Nekünk 8. Hónap. Ma vagy holnap nem kellene megjönnie, de sajnos tipikus premens tüneteim vannak :(


Neked akkor 2 hét van hátra?

2019. máj. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nagyon drukkolod neked is!Barátod/férjed milyen életmódot èl?Mi most beszéltük éppen,hogy biztos befolyásolja a férfi életmódja is a megtermékenyítést.Dohànyzás,alkohol,sport stb...Azt olvastam,hogy a kor is mérvadó...

Igen,2 hét még.Május 28 lenne a következő hónap.... Eddig óramű pontosságú volt,úgyhogy ha valami szokatlan lesz,kezdjetek örülni. :)

Ti az teszten kívül próbáltok rásegíteni a dologra?Gondolok itt teára stb...

2019. máj. 14. 19:04
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ovuláció pozitív teszt után 24-36 órával következik. Lehet délelőtt volt az lh csúcsod és délután már vissza is esett. Ha együtt voltatok ma vagy tegnap az jó lehet. De még holnap is legyetek együtt.
2019. máj. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm a választ! :)
2019. máj. 14. 20:20
 8/11 anonim ***** válasza:

Párom full egészséges :) viszont full igazad van. Rengeteget jelent az életmód.


Nekem 29 napos általában, a 29. Nap ma van, csak azért gondolok holnapra mert múlt hónapban az első nap csak egy vérfolt, aztán másnap délelőtt semmi, csak délután kezdődött. Szóval talán az számít első napnak. Na csütörtökön kiderül :)

2019. máj. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Îrd majd meg hogy alakult! :)
2019. máj. 14. 21:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is 28 napos volt a ciklusom és mindhárom terhességemnél egy héttel később volt peteérésem.
2019. máj. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!