Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pred. Earlyvel teszteltem...

Pred. Earlyvel teszteltem pozitivat tegnap. Ugyan olyan erosseguek a csikok. Nem tudom, hogy mikorra nem vartam, mert rendszertelenek a ciklusaim. A csik erossege szerint mar volt szerintetek a nem vart napja?

Figyelt kérdés
mell fajdalmam nincs csak gorcsolok es 4 napig barnaxtam,de szedek utrogestant,mert volt mar 1 vetelesem 6 hetesen. ha nincs mellfajdalom az nem baj?? felek egy kicsit,hogy koran teszteltem.
2019. máj. 15. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ÉN nem várt előtt 1-2 nappal teszteltem ezzel a tesztel és egyformák lettek a csíkok. Sztem ebből nem lehet megállapítani h előtte vagy utánna vagy a nemvárt napjának.

32hetes km

2019. máj. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem kb ma lehet a nemvart napja, vagy mar elmult, nekem nemvarttol lett egyforma eros ez a teszt.
2019. máj. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miert szamit? Ott a csik, az a lenyeg. En sem tudtam, mikor van a nemvart napja, aztan egy gyogyszert kellett volna bevennem, amit csak akkor szabad, ha biztosan nincs baba. Este volt, de mivel biztos voltam benne, hogy ugyis nega lesz megcsinaltam. A tesztcsik sokkal erosebb lett, mint a kontrollcsik :))
2019. máj. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sajnos elment...:(((((
2019. máj. 16. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!