Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Három nap múlva (nem) kellene megjonnie, de már nagyon kíváncsi vagyok. Korai?

Szóval három nap múlva esedékes a menzeszem, szabályos, 29 napos ciklusaim vannak. Már pár hónapja próbálkozunk a babával és az lenne a kérdésem, hogy ha reggel csinálnék egy tesztet, az már kimutatna, ha terhes vagyok? Tudom, három nap nem a világ, ki lehetne bírni már addig, de annyira kíváncsi vagyok már.

Keress kérdéseket hasonló témákban: menzesz, terhesség, tesztelés

máj. 16. 04:06  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Nekem is 28-29 naposak a ciklusom és a 25.napom nekem már kimutatta a teszt.

De persze mindenkinek más lehet... Ha megpróbálod és negatív akkor se keseredj el, várj pár napot

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/19Időpont máj. 16. 05:05 Privát üzenet
Nekem 3 nappal délutáni vizeletből lett pozi.Sajnos nem maradt meg,8 hetesen elvetéltem.Most is türelmetlen voltam és vasárnap reggel csináltam egyet és halvány pozi lett.Tenapra nem vártam.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/19Időpont máj. 16. 06:04 Privát üzenet
Predictor early-t vegyél, az ki fogja mutatni, ha van baba! Szurkolok 😉

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/19Időpont máj. 16. 07:31 Privát üzenet
Nekem egyik terhességemnél erős csík volt olyankor, másiknálalig látható volt napokkal később is. Ez nagyon sokmindentől függ.

A válasz 34%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/19Időpont máj. 16. 08:28 Privát üzenet
Predictor early 29 napos ciklusnál 25. napon egyértelmű pozitív lett. Drukkolok!:)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/19Időpont máj. 16. 09:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jaj köszönöm a sok kedves választ 😊!

Sajna csak egy darab x-epil van itthon, de talán az is jó. A kicsinel is kisebb városban élek, itt nincs drogéria, mindig akkor veszek tesztet, ha a férjemmel megyünk valamelyik közeli nagyobb városba, ahol van. Patikában meg nem akarok venni, úgyhogy marad ez. Csak félek tőle, hogy negatív lesz, így hogy nem a Predictorral csinálom. De megcsinálom mindjart, mert ma reggel még nem voltam pisilni,úgyhogy remélem elég koncentrált lesz a vizelet, hogy van valaki odabent, valamit mutasson.

# 6/19Időpont máj. 16. 10:06 Privát üzenet
2es vagyok!Nekem az xepil negatív lett,mikor a facelle már halvány pozitív.Ne keseredj el ha negatív lesz! 😊🤞🙏Várom az eredményt!

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/19Időpont máj. 16. 10:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Egyértelmű negatív. Azért ha nem jönne meg, sőt késik, akkor csinálok még egy tesztet. Azért nem vagyok boldog, hogy megint nem sikerült ☹️.

# 8/19Időpont máj. 16. 10:56 Privát üzenet

"Azért nem vagyok boldog, hogy megint nem sikerült"

Mivel még 3 napvan hátra legalább, ezért nem tudhatod. NA pont emiatt volt totalisan felesleges tesztelni.

A válasz 57%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/19Időpont máj. 16. 11:16 Privát üzenet
Mondtam hogy az xepil nagyon nem jó teszt.Az csak késésnél mutatja ki!Még egyáltalán nem biztos,hogy nem sikerult.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/19Időpont máj. 16. 11:39 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
11.29 én kell megjonnie a teszt most mutat valamit már ha csinálok? Köszönöm a valaszokat
Milyen ruhákat vegyek az első három hónapra? Ami feltétlen szükséges és mennyit? Téli baba lesz.
Harom eve nem vedekezunk, most megis ugy erzem van valami. Szerintetek lehetek terhes? A tobbit lent olvashatjatok
Ma megcsináltam három terhességi tesztet és mind a hárman két csík mutatkozik de halványan. Az terhességet jelent?
Ha meg nem tudom hogy sikerult e a baba Jovoheten kell megjonnie Akkor lehet menni strandra a masik kicsimmel babfurdobe?
Múlt hét szombaton lefeküdtem a párommal. Azóta eltelt egy hét és harom nap. Vasárnap kéne megjonnie. De ma és tegnap "barnaztam" Mit jelent? Valaki

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!