Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Három nap múlva (nem) kellene...

Három nap múlva (nem) kellene megjonnie, de már nagyon kíváncsi vagyok. Korai?

Figyelt kérdés
Szóval három nap múlva esedékes a menzeszem, szabályos, 29 napos ciklusaim vannak. Már pár hónapja próbálkozunk a babával és az lenne a kérdésem, hogy ha reggel csinálnék egy tesztet, az már kimutatna, ha terhes vagyok? Tudom, három nap nem a világ, ki lehetne bírni már addig, de annyira kíváncsi vagyok már.

2019. máj. 16. 04:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 28-29 naposak a ciklusom és a 25.napom nekem már kimutatta a teszt.

De persze mindenkinek más lehet... Ha megpróbálod és negatív akkor se keseredj el, várj pár napot

2019. máj. 16. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 nappal délutáni vizeletből lett pozi.Sajnos nem maradt meg,8 hetesen elvetéltem.Most is türelmetlen voltam és vasárnap reggel csináltam egyet és halvány pozi lett.Tenapra nem vártam.
2019. máj. 16. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Predictor early-t vegyél, az ki fogja mutatni, ha van baba! Szurkolok 😉
2019. máj. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
44%
Nekem egyik terhességemnél erős csík volt olyankor, másiknálalig látható volt napokkal később is. Ez nagyon sokmindentől függ.
2019. máj. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Predictor early 29 napos ciklusnál 25. napon egyértelmű pozitív lett. Drukkolok!:)
2019. máj. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Jaj köszönöm a sok kedves választ 😊!

Sajna csak egy darab x-epil van itthon, de talán az is jó. A kicsinel is kisebb városban élek, itt nincs drogéria, mindig akkor veszek tesztet, ha a férjemmel megyünk valamelyik közeli nagyobb városba, ahol van. Patikában meg nem akarok venni, úgyhogy marad ez. Csak félek tőle, hogy negatív lesz, így hogy nem a Predictorral csinálom. De megcsinálom mindjart, mert ma reggel még nem voltam pisilni,úgyhogy remélem elég koncentrált lesz a vizelet, hogy van valaki odabent, valamit mutasson.

2019. máj. 16. 10:06
 7/21 anonim ***** válasza:
2es vagyok!Nekem az xepil negatív lett,mikor a facelle már halvány pozitív.Ne keseredj el ha negatív lesz! 😊🤞🙏Várom az eredményt!
2019. máj. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Egyértelmű negatív. Azért ha nem jönne meg, sőt késik, akkor csinálok még egy tesztet. Azért nem vagyok boldog, hogy megint nem sikerült ☹️.
2019. máj. 16. 10:56
 9/21 anonim ***** válasza:
64%

"Azért nem vagyok boldog, hogy megint nem sikerült"


Mivel még 3 napvan hátra legalább, ezért nem tudhatod. NA pont emiatt volt totalisan felesleges tesztelni.

2019. máj. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Mondtam hogy az xepil nagyon nem jó teszt.Az csak késésnél mutatja ki!Még egyáltalán nem biztos,hogy nem sikerult.
2019. máj. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!