Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalt hőmérőzők, megnézné...

Tapasztalt hőmérőzők, megnéznétek a görbémet?

Figyelt kérdés

Ez a második hónap, hogy mérem a hőmet reggel ébredéskor, nyelv alatt. 10 hónapja próbálkozunk. Azért kezdtem el mérni, mert nem nagyon tapasztalom a tojásfehérjés nyákot és az ovuteszt is mindig egy halvány árnyalattal világosabb mint kéne. Azt hittem nincs peteérésem. Igaz voltam 4 hónapja pont középidőben orvosnál és volt egy 23 mm-es tüszőm és akkor sem volt sem tojásfehérje nyák, sem egyértelműen pozitív ovu teszt.


Az első görbém szépen alakult, a ciklus első felében 36,5 és 36,6 között mozgott, majd felment 37,2-ig, a menstruáció előtt pedig csökkent. Abban a hónapban sajnos nem tudtunk a megfelelő időben együtt lenni. Bár nem volt (nekem) egyértelmű melyik nap lehetett.

[link]


A mostani görbe eleje is eléggé cikk-cakkos és nem tudom mikor repedhetett meg a tüsző, ha megrepedt, mert a ciklus.hu máshova húzta be. És most csak 37-ig megy fel de cikk-cakkos, 36,9 és 37 változik.

[link]


Szerintetek mi lehet a gond? Vagy mitől van ez?

Lehetett egyáltalán peteéésem, ovulációm?


Köszönöm előre is a válaszokat!



2019. máj. 16. 07:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Kell majd még hozzá a maradék, de sztem jó helyre húzta be.
2019. máj. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem vagyok én se profi ebben. Nekem nem húzza be egyk program se, most mértem először. Nekem is nagyon cikk cakkos.

Azt mondják nyelv alatt mérve nem biztos, hogy mérvadó az eredmény

2019. máj. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Én úgy tudom jó, ha a nyelv alatt mérem.


Várom még a válaszokat! :)

2019. máj. 16. 14:35
 4/9 anonim ***** válasza:

Mindig ugyanabban az időpontban mérsz? Az első görbédnél jól húzta be a program, akkor volt ovulációd! Ebben a hónapban pedig még nem volt, de lehet, hogy most nem is lesz!


Nekem nem tetszik, hogy ennyire cikk-cakkos a görbéd, utalhat sokféle hormon problémára. Ha a következő 1-2-3 görbéd is ilyen lesz én elmennék kivizsgálásra, egy hormon panelből sok minden kiderül!

2019. máj. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Sajnos nem tudom teljesen azonos időben mérni, mert sajnos nem vagyok túl jó alvó és van, hogy előbb felébredek, mint amikor szoktam mérni és akkor már nem tudok visszaaludni ezért megmérem.


Lehet, hogy hormon probléma, mert 10-én voltunk együtt, és másnap reggel volt egy nagyon-nagyon minimális barna a bugyimon, gondolom a spermával folyt ki és napközben egyszeri alkalommal volt 2 csepp rózsaszín a wc-ben, pisiléskor láttam. (ne haragudjatok a részletekért.:D ) Azóta semmi, ilyen még sosem volt. Mit lehetne ezzel tenni orvosi vizsgálat előtt? Mivel tudom megtámogatni a szervezetem? Sok mindent kipróbáltam már.


Ma reggel 36,7-re ment le a hőm, reméltem, hátha beágyazódás, de gondolom nem sok a valószínűsége.

2019. máj. 17. 10:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Márpedig ha nem ugyanabban az időben mérsz, akkor nem tud "segíteni"a hőmérőzés, így teljesen fals az egész! A rózsaszínes folyás nem feltétlenül hormonprobléma, lehet, hogy pont akkor volt ovulációd! Néhány nőnek ez pici pecsételéssel járhat! :) Próbáld ki az ovu teszteket, hátha attól okosabb leszel, mert így tényleg semmit nem lehet megtudni a görbédből!
2019. máj. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az ovuteszt eddig egyszer lett csak egyértelműen pozitív, máskor épp egy picit halványabb lett mindig. Lehet rossz időben csináltam, ha most sem sikerült, akkor megpróbálom napi kétszer, illetve vettem egy analóg hőmérőt és megpróbálom egy időben mérni.😊 Köszönöm a válaszod!
2019. máj. 17. 18:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is sok időben telt mire belejöttem a tesztelésbe. Nálam fixen este negyed 9 körül volt esélyem elkapni az LH-csúcsot! :D Sokszor el is keseredtem, hogy biztos nem volt peteérésem. Persze a baba pont akkor jött össze, amikor nem volt pozitív tesztem és szentül meggyőzödtem róla, hogy lekéstük.
2019. máj. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na hát akkor majd valahogy kitalálom, hánykor mérjem😃 eddig 6-kor mértem. Lehet egyet majd ellövök 12-1 körül meg egyet 8 körül. Hátha 😃 én is mindig elkeseredek, hogy sosem pozitív.. volt olyan hogy az orvos látott egy 22 mm-es tüszőt, de pozitív teszt sehol. Érdekes.
2019. máj. 17. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!