Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Van rá esély hogy teherbe estem?

Diana fogamzásgátlót szedek. Pár napig hasmenésem volt a stressz miatt. Közben a párommal minden nap szexeltünk, belém is szokott élvezni. Én kiszoktam magam mosni. Olvastam hogy hasmenés, hányás alatt nem hat a fogamzásgátló. Ez igaz?

A menstruációm nemrég múlt el, ha ez számiþ valamit.

máj. 16. 11:34  Privát üzenet  

A válaszok
Ne haragudj meg, de a "kimosás" nem ér semmit. legalábbis annyit nem, hoghy ne ess teherbe. Ha hasmenés, hányás van, akkor máshogyan kell megoldani a fogmazásgátlást, ez már nagyon régóta érvényes!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 16. 11:45 Privát üzenet
Olvasd el a beteg tájékoztatót, ott minden le van írva. Plusz olvasgass a témában, mert 1. a kimosással semmire nem mész, 2. gyógyszer szedés esetén nem menstruáció van.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 16. 12:02 Privát üzenet
Uh hát elég hiányosak az ismereteid. Többiek mindent leírtak, azt tanácsolom következőleg ha mész a nőgyógyászhoz a tablettáért akkor kérd meg hogy világosítson is fel

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 16. 12:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
25napos ciklusnál mekkora esély van mensi elsô napjától számolva 9. napi együtléttel teherbe esni?
Szerintetek ha egy nő fogamzásgátló tabletta mellett óvszert is használ minden alkalommal, tablettából egyet sem hagy ki akkor mennyi lehet az esélye hogy mégis teherbe esik?
Ilyen esetben van esély teherbe esésre?
9 hónapja vagyunk együtt megszakitással védekeztünk nem estem teherbe eddig, most véletlen belém ment nagy az esély hogy terhes lehetek? Ha a 9 honap alatt megszakításal...
Mennyi esély van arra hogy teherbe estem?
Mekkora az esély hogy ettől teherbe esett barátnőm?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!