Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjött de nem úgy mint...

Megjött de nem úgy mint szokott, lehet baba szerintetek, vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az elmúlt egy hónapban "aktívkodtunk" a párommal a baba témán... Alapból 34 napos a ciklusom, de inkább késni szokott, most viszont a 28. napon volt egy kis vérzésem, de csak pár csepp, azt hittem beágyazódási pecsételés, de a 30.napon megjött, azaz 4 nappal előbb mint kellene, viszont sokkal élénkebb piros volt és a szokásos über darabos helyett talán 2%-ban volt darabos. Valamint világ életemben 3 napos volt a havim, most viszont 3 napig a fent leiírt volt, és a 4.-5. napon(ma az 5.) nagyon kevés halvány pirosas pecsételés van, egy tisztaságit nem telít meg. Dokihoz menni vagy tesztet venni csak hétfőn fogok tudni. Lehet ebből baba, vagy valaki járt már hasonló cipőben? Mi lehet ez? Az értelmes válaszokat előre is köszönöm :)



2019. máj. 16. 12:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Megjött, nem vagy terhes.
2019. máj. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem teszt. Jó lenne ha csinàlnál ma! Viszont ameddig elnem mulik a vérzés addig ne menj orvoshoz. Mikor elmulik akkor is tesztelj egyet ha az első negatív lesz . De mindenért ne menj orvoshoz csak akkor ha terhes vagy. Majd meglatod jövöhonapba milesz . Majd ird meg mi lett a teszt eredménye !
2019. máj. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Kedves 1. válaszoló, Én is így gondolkodtam míg a most 5 hónapos terhes barátnőm, az első hónapban menstruált, 1napig meg volt neki, utána egy napig semmi, aztán megint egy napig "menstruált" aztán megint semmi, a baba pedig ott volt. Ha nem ismerem, el sem hinném hogy van ilyen.

Kedves 2. válaszoló, köszönöm! Amint tudok tesztelek, de reggeltől estig dolgozok és nem nagyon jutok el boltba

2019. máj. 16. 12:45
 4/14 anonim ***** válasza:
2-es vagyok valahogy old meg de szerinten de jobb lenne ha ma is és miután elmulik is
2019. máj. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van most. Nekem van egy halvány tesztem de nem vagyok biztos benne.
2019. máj. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös! A halvány pozitív is pozitív,ahogy szokták mondani, remélem gratulálhatok majd! Írd meg kérlek ha már tuti, szorítok :)
2019. máj. 16. 13:45
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon kevés ng menstruál a terhesség alatt, ezzel kár áltatni magad.
2019. máj. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, reggel próbálkozok újra. Megírom, szurkolok neked
2019. máj. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia, veled mi lett azóta? Nekem a reggeli tesztem árnyék inkább mint pozi. Hétfőn tesztelem újra. Te? Csináltál?
2019. máj. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Épp most akarok lefutni tesztért, már majd bepisilek :D Írok ha meg vagyok vele :)
2019. máj. 17. 09:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!