Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Mit gondoltok a Czeizel módszerről?

Lehet hülye kérdés . Én eddig ugy tudtam hogy nincsenek trükkök arra hogy lány vagy fiú szülessen, énis hallotam ilyen olyan fajta trükköket de nem hittem nekik.

Sokat olvastam erről a Czeizel módszerről És sokan irták hogy van benne valami .

A másik meg hogy hüvelyőblítés soha nem csináltam , nem tudom hogy kell és attól félek hogy fájni fog vagy hogy rosszat teszek e magamnak evvel .

Keress kérdéseket hasonló témában: terhesség

máj. 16. 12:28  Privát üzenet  

A válaszok
Én úgy gondolom, hogy elviekben működik, és bár nagyon szép így papíron leírva, a gyakorlatban akkor is több millió hímivarsejt indul meg a petesejt felé, így a valós esélyek igencsak alacsonyak. Akármit is tesz az ember, szerintem ez még mindig a véletlenen múlik.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont máj. 16. 12:43 Privát üzenet
Lehet benne valami és próbálkozni is lehet vele legfeljebb nem jön be de ártani nem fog. Nyilván ne sósavval meg ilyesmivel irrigálj azt gondolom mondanom sem kell.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont máj. 16. 13:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azt olvastam hogy szódabikarbónával és vizzel kell csak én nem tudom hogy kell!

# 3/5Időpont máj. 16. 14:24 Privát üzenet
Patikában vegyél egy irrigátort. Bekevered a cuccot benne (langyos vízzel), feltekered a hozzá adott fejet,felnyomod a hüvelyedbe és összenyomod. Aztán a bekevert folyadék kifolyik belőled. Addig folytatod, amíg a folyadek el nem fogy. Kb 1dl Ennyi. Nem kellemetlen, igazán nem kell felni tőle. Max 1 perc az egész.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont máj. 17. 10:09 Privát üzenet
[link]

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont máj. 17. 10:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nem tudom hallott már valaki erről a módszerről?
Tapasztalatok a Billings módszerről?
Van valakinek Aviva módszerről, gyakorlatokról szóló könyve? Könyvesboltban nem kaptam.
Szájban vagy hüvelyben méred a hőd? Aki váltott, egyik módszerről a másikra, hogy befolyásolta a görbéjét?
Járt-e már valaki, esetleg hallott-e a békéscsabai fürdőben működő holt-tengeri iszappakolásos módszerről? A tapasztalatokra lennék kíváncsi!
Mi a véleményetek a kínai naptár módszerről? Volt már aki e szerint időzítette a teherbeesést és be is jött neki?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!