Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Komolyan terhes vagyok?

Sziasztok! Kb. 2 éve voltam utoljára orvosnál, akkor hormonbaj és vacakoló ciklus miatt. A prolaktin miatt koponya MRI-re küldtek. Azt mondta a doki nem lát domináns tüszőt. A fejem szőrös, a DHEA-S sokkal magasabb a normálnál. És ma a ciklus 30. Napján brutális pozitív teszt. Mindenféle kezelés nélkül.

Lehetséges vagy hallucinalok?

máj. 16. 17:50  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Tuti csak hallucinált...

A válasz 36%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/14Időpont máj. 16. 17:53 Privát üzenet
Ezek szerint lehetséges. Örülünk vagy búsulunk? :P

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/14Időpont máj. 16. 17:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Örülünk :)

Bár nem tagadom, egyszerűen nem hiszem el és lefagytam. Ez jóformán lehetetlen. Peteérés nélkül ez hogy????

# 3/14Időpont máj. 16. 17:58 Privát üzenet
Gratulálunk Anyuka.

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/14Időpont máj. 16. 17:58 Privát üzenet
Nekem csak az lenne a kérdésem, hogy miért nem rakattad magad rendbe a 2 év alatt? Meg azt sem értem, hogy ha pozitívat tesztel valaki, miért az első dolga felszaladni a gyakorira kiírni egy kérdést, azzal a címszóval, hogy pozitív a terhességi tesztem, terhes vagyok? Miért?

A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/14Időpont máj. 16. 17:59 Privát üzenet
Peteérés nélkül nyilván sehogy.

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/14Időpont máj. 16. 18:00 Privát üzenet

Peteérés nélkül? Csak nehogy ciszta legyen....

Remélem baba!!!

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/14Időpont máj. 16. 18:00 Privát üzenet
Egyszer csak beüthet ez igy, van akinek minden hormon baja aztan egyszer csak terhes lesz, pont mint te. De meg ne eld bele magad ha megakarod tartani. Lehet beteg a magzat vagy el is mehet sajnos ilyen esetben. De az is lehet hogy a szervezeted szorakozik a hormonokkal. Kezdj el terhes vitamint szedni, menj el orvoshoz miket ajánl. De fokepp azert hogy megnézze latszik e valami már.

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/14Időpont máj. 16. 18:02 Privát üzenet
Drukkolok, hogy rendben legyen minden!🤞🙂

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/14Időpont máj. 16. 18:09 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
A kérdező kommentje:

Terhes vitamint szedek 1 hónapja.

Anno a ciklusom magától helyreállt. Pontos 29 napra. Ezért nem mentem végül. Féltem hogy nagyobb gond lesz, plusz akkor még nem vártunk a babára.

A nő doki azt mondta akkor, hogy ciszta nincs. Se domináns tüsző, ha majd babát akarok menjek vissza, mert könnyen lehet hogy nem fog menni.

Én értettem valamit félre?

# 10/14Időpont máj. 16. 18:11 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Terhes vagyok, eddig nem beszéltünk komolyan babatémáról. Hogyan tovább? Hogy mondjam el Neki?
Lehetek terhes most komolyan?
Komolyan létezik olyan, hogy valaki nem veszi észre, hogy terhes?
Hogyan tudok a leggyorsabban teherbe esni? Kinek hogy sikerült? És komolyan számít a pozíció is?
Lehetséges lenne? Komolyan terhes lennék?
A jósteszt szerint babás vagyok, viszont 3 napja nem komolyan de vérezgetek, barnás nyúlós valami terhes tesztet még nem csináltam, dpo 12 napon vagyok mitől vérezhetek?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!