Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Komolyan terhes vagyok?

Komolyan terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb. 2 éve voltam utoljára orvosnál, akkor hormonbaj és vacakoló ciklus miatt. A prolaktin miatt koponya MRI-re küldtek. Azt mondta a doki nem lát domináns tüszőt. A fejem szőrös, a DHEA-S sokkal magasabb a normálnál. És ma a ciklus 30. Napján brutális pozitív teszt. Mindenféle kezelés nélkül.


Lehetséges vagy hallucinalok?


2019. máj. 16. 17:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
34%
Tuti csak hallucinált...
2019. máj. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Ezek szerint lehetséges. Örülünk vagy búsulunk? :P
2019. máj. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Örülünk :)


Bár nem tagadom, egyszerűen nem hiszem el és lefagytam. Ez jóformán lehetetlen. Peteérés nélkül ez hogy????

2019. máj. 16. 17:58
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Gratulálunk Anyuka.
2019. máj. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%
Nekem csak az lenne a kérdésem, hogy miért nem rakattad magad rendbe a 2 év alatt? Meg azt sem értem, hogy ha pozitívat tesztel valaki, miért az első dolga felszaladni a gyakorira kiírni egy kérdést, azzal a címszóval, hogy pozitív a terhességi tesztem, terhes vagyok? Miért?
2019. máj. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
Peteérés nélkül nyilván sehogy.
2019. máj. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%

Peteérés nélkül? Csak nehogy ciszta legyen....

Remélem baba!!!

2019. máj. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%
Egyszer csak beüthet ez igy, van akinek minden hormon baja aztan egyszer csak terhes lesz, pont mint te. De meg ne eld bele magad ha megakarod tartani. Lehet beteg a magzat vagy el is mehet sajnos ilyen esetben. De az is lehet hogy a szervezeted szorakozik a hormonokkal. Kezdj el terhes vitamint szedni, menj el orvoshoz miket ajánl. De fokepp azert hogy megnézze latszik e valami már.
2019. máj. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
Drukkolok, hogy rendben legyen minden!🤞🙂
2019. máj. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Terhes vitamint szedek 1 hónapja.


Anno a ciklusom magától helyreállt. Pontos 29 napra. Ezért nem mentem végül. Féltem hogy nagyobb gond lesz, plusz akkor még nem vártunk a babára.


A nő doki azt mondta akkor, hogy ciszta nincs. Se domináns tüsző, ha majd babát akarok menjek vissza, mert könnyen lehet hogy nem fog menni.

Én értettem valamit félre?

2019. máj. 16. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!