Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Lehetek így terhes ha ez csináltam?

Babát szeretnénk igaz, de csak a jövő hónaptól kezdenénk próbálkozni.

Az ujjamra sperma került,közben egy hirtelen csípő érzést éreztem odalent és automatikusan felnyúltam a hüvelybe. Pont középidőben voltam. Elnézést a megfogalmazásért, gondolom mással is történnek kellemetlen szituk.

máj. 17. 08:37  Privát üzenet  

A válaszok

Biztos bennem van a hiba, de el nem tudom képzelni, hogy hogy lehet "automatikusan felnyúlni a hüvelybe"?!

Számomra kamu szaga van, szerintem meg inkább titokban próbálsz teherbeesni

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont máj. 17. 08:48 Privát üzenet
Fiatallányka nevű felhasználó válasza:

Nagyon szép kérlek hogy ne vállalj gyereket...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont máj. 17. 09:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sok okos válaszolni nem tud a kérdésre, igen vagy nem?

# 3/8Időpont máj. 17. 09:25 Privát üzenet
igen

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.
# 4/8Időpont máj. 17. 09:30 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90

“ Sok okos válaszolni nem tud a kérdésre, igen vagy nem? “

Igen a sok okos.. te vagy a legokosabb! Miért nem tudod a választ akkor? Egy elcseszett tinilánynak tűnsz aki tisztában sincs azzal hogy lehet teherbe esni!

“ Babát szeretnénk igaz, de csak a jövő hónaptól kezdenénk próbálkozni “ .. te nagyon nem akarsz babát, csak hibát követtél el és most befostál mivan ha? Mert ha valaki babát tervez nem jön ide sírni hogy lehetek terhes? A párom ráhokizott az ujjamra és felnyúltam magamnak ! Az az 1 hónap, hogy most esel teherbe vagy 1 hónap múlva az teljesen mindegy annak aki babàt szeretne..

Először járd ki az általános iskolát , figyelj oda biológia órán (8.osztály pl ..) és utána szexelj.. te észlény..

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont máj. 17. 09:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igazatok van, szóval lehetséges...?

# 6/8Időpont máj. 17. 09:57 Privát üzenet

Igen

De fáj az egész sztori

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont máj. 17. 10:04 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Riki miller nevű felhasználó válasza:

kisebb méretékű váladéktól is lehet teherbe esni szóval kezdhetsz izgulni

A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont jún. 14. 17:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Terhes lehetek? KB 1 hete fáj a mellem, apró görcsöket érzek a hasamban, hányingerem van szédülök. Sokat járok pisilni is. De 4 napja csináltam egy tesztet és negatív lett. Ezek...
Jó napot! Lenne egy kérdésem . Én csináltam egy terhességi tesztet tegnap ami pozitív lett. Ki jött egy és egy fél csík de kivehető, látni rendesen. Ma reggeli vizelettel ismét...
4honapja hagytam abba a fogamzasgatlot, január 5. -én jött meg utoljára,14 napja késik csináltam 2 tesztet a 4. és a 10. napon, negatív! Lehetek mégis terhes?
27 napja volt az ovum,5. napja késik. Reggel csináltam tesztet, de negatív lett. Lehetek mégis terhes?
Ma csináltam egy terhességi tesztet, mert 10 napja nem jött meg. Az egyiken nagyon halvány csík van, amit a tegnap csináltam nincs, terhes lehetek?
23. án volt ovulació, és a párommal 18. án voltunk együtt, utána is de azokat már nemtudom pontosan melyik nap. Szerintetek terhes lettem ennyitől? Nagyon szeretném.10. én kell...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!