Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek így terhes ha ez...

Lehetek így terhes ha ez csináltam?

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk igaz, de csak a jövő hónaptól kezdenénk próbálkozni.

Az ujjamra sperma került,közben egy hirtelen csípő érzést éreztem odalent és automatikusan felnyúltam a hüvelybe. Pont középidőben voltam. Elnézést a megfogalmazásért, gondolom mással is történnek kellemetlen szituk.


2019. máj. 17. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos bennem van a hiba, de el nem tudom képzelni, hogy hogy lehet "automatikusan felnyúlni a hüvelybe"?!


Számomra kamu szaga van, szerintem meg inkább titokban próbálsz teherbeesni

2019. máj. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Fiatallányka ***** válasza:
100%
Nagyon szép kérlek hogy ne vállalj gyereket...
2019. máj. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sok okos válaszolni nem tud a kérdésre, igen vagy nem?
2019. máj. 17. 09:25
 4/8 anonim válasza:
100%
igen
2019. máj. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

“ Sok okos válaszolni nem tud a kérdésre, igen vagy nem? “


Igen a sok okos.. te vagy a legokosabb! Miért nem tudod a választ akkor? Egy elcseszett tinilánynak tűnsz aki tisztában sincs azzal hogy lehet teherbe esni!


“ Babát szeretnénk igaz, de csak a jövő hónaptól kezdenénk próbálkozni “ .. te nagyon nem akarsz babát, csak hibát követtél el és most befostál mivan ha? Mert ha valaki babát tervez nem jön ide sírni hogy lehetek terhes? A párom ráhokizott az ujjamra és felnyúltam magamnak ! Az az 1 hónap, hogy most esel teherbe vagy 1 hónap múlva az teljesen mindegy annak aki babàt szeretne..


Először járd ki az általános iskolát , figyelj oda biológia órán (8.osztály pl ..) és utána szexelj.. te észlény..

2019. máj. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van, szóval lehetséges...?
2019. máj. 17. 09:57
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Igen



De fáj az egész sztori

2019. máj. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Riki miller válasza:
kisebb méretékű váladéktól is lehet teherbe esni szóval kezdhetsz izgulni
2019. jún. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!