Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21db fogamzásgátló tabletta...

21db fogamzásgátló tabletta helyett 20-at veszek be és nem a 8. napon kezdem újra szedni a tablettát, hanem a 7. -en? Nem lesz belőle terhesség?

Figyelt kérdés
A fogamzásgátló levél közepén jártam mikor bevettem a tablettát és rá 3 órára sajnos hánytam ezért pótoltam a tablettát a levél végéről. Így mivel - 1 tablettába vagyok, úgy meg lehet oldani, hogy ugye 21 tabletta helyett 20-at veszek be és nem a 8. napon kezdem újra szedni a tablettát, hanem a 7.-en? Nem lesz belőle terhesség?

2019. máj. 17. 22:24
 1/4 Fló0909 válasza:
75%
A beteg tájékoztatón minden le van írva. Hogy hogyan kell szedni ahoz ,hogy ne legyen terhesség
2019. máj. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Én nem buherálnék vele. A mai alacsony hormontartalmú tabletták “ára”, hogy nem enged annyi kilengést, mint a régiek. Vegyél egy új levéllel.
2019. máj. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pont így lehetsz terhes.

Ilyenkor másik levélből kell bevenni egy másik szemet, azt pedig ilyen esetekre félretenni.

2019. máj. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hülyeség, nekem sem volt soha tartalék levéllel. Ha pl hasmenés miatt egy nem biztos hogy felszívódott az egyik szem, pont ezt csináltam. 21 nap helyett 20 lett, és a 20. naptól számoltam a 7 tablettamentes napot. És 1x se lettem terhes.
2019. máj. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!