Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek nem jött meg már mert...

Akinek nem jött meg már mert terhes volt az erzet olyan mindjart megjon erzest?

Figyelt kérdés
Hetfon nem kellene megjojjon de gorcsolget a hasam. Tesztelni pedig ugy gondolom meg korai lenne
2019. máj. 18. 06:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen

Minden ugyanolyan volt előtte

2019. máj. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem éreztem! Viszont a melleim iszonyagtosan fájtak a 9. hétig.
2019. máj. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Most én ugyanebben a cipőben járok.Szerdára nem vártam,pozitív lett a teszt és olyan érzésem van hogy mindjárt megjon.Plusz nagyon fájnak a melleim.
2019. máj. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen úgy a 9-10.hétig néha ezt éreztem. A melleim borzalmasan fájtak.
2019. máj. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak nem birtam ki. Csináltam egy tesztet de full negativ lett
2019. máj. 18. 09:20
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűbb, hogy menstruálni fogsz, minthogy terhes vagy. Nekem pont, hogy semmilyen menstruáció szerű előjel nem volt, mikor terhes lettem. Tehát semmi mindjárt megjön érzés.

Persze, ez nem zárja ki, hogy terhes vagy, de tesztelni bőven ráérsz még a jövő hét közepén, ha nem jön meg a vérzésed.

2019. máj. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most gyanus, hogy sikerult, bar ma fogok tesztelni. Pont azert mert 2 napja kesik es nekem soha nem szokott kesni, nagyon max 1 napot, plusz minden erzes full mas. Nekem inkabb izomlaz (?) szeru erzesem van az alhasamban es neha belehasit egy kisebb fajdalom.
2019. máj. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 2 nap késés után lett pozitív. És nekem is szerdán nem kellett megjöjjön. Nekem görcs nincs, néha beleszúr. Persze én még nem élem bele magam. 4 hetes terhesség az semmi. 6-7. Hét előtt nem is megyek orvoshoz. Még simán megjöhet és akkor sima kémiai terhesség vagy korai vetélés.
2019. máj. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is görcsölt, csak nekem sokkal jobban, mint általában szokott. Aztán nem várt másnapján teszteltem egy halvány pozitívat.
2019. máj. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a helyzetben vagyok . Nekem is fajdogál a hasam , érzem a szúrásokat két napja , pedig soha nem szokott ennyire hamar . Hétfőre nem várom (esetleg kedd , szerda). Bármi lehet , de szurkolok hogy baba legyen :)
2019. máj. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!