Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Akinek nem jött meg már mert terhes volt az erzet olyan mindjart megjon erzest?

Hetfon nem kellene megjojjon de gorcsolget a hasam. Tesztelni pedig ugy gondolom meg korai lenne

máj. 18. 06:56  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Igen

Minden ugyanolyan volt előtte

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont máj. 18. 07:04 Privát üzenet
Nem éreztem! Viszont a melleim iszonyagtosan fájtak a 9. hétig.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont máj. 18. 07:07 Privát üzenet
Most én ugyanebben a cipőben járok.Szerdára nem vártam,pozitív lett a teszt és olyan érzésem van hogy mindjárt megjon.Plusz nagyon fájnak a melleim.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont máj. 18. 07:23 Privát üzenet
Nekem volt ilyen úgy a 9-10.hétig néha ezt éreztem. A melleim borzalmasan fájtak.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont máj. 18. 07:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Csak nem birtam ki. Csináltam egy tesztet de full negativ lett

# 5/11Időpont máj. 18. 09:20 Privát üzenet

Valószínűbb, hogy menstruálni fogsz, minthogy terhes vagy. Nekem pont, hogy semmilyen menstruáció szerű előjel nem volt, mikor terhes lettem. Tehát semmi mindjárt megjön érzés.

Persze, ez nem zárja ki, hogy terhes vagy, de tesztelni bőven ráérsz még a jövő hét közepén, ha nem jön meg a vérzésed.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont máj. 18. 09:22 Privát üzenet
Nekem most gyanus, hogy sikerult, bar ma fogok tesztelni. Pont azert mert 2 napja kesik es nekem soha nem szokott kesni, nagyon max 1 napot, plusz minden erzes full mas. Nekem inkabb izomlaz (?) szeru erzesem van az alhasamban es neha belehasit egy kisebb fajdalom.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont máj. 18. 11:21 Privát üzenet
Nekem is 2 nap késés után lett pozitív. És nekem is szerdán nem kellett megjöjjön. Nekem görcs nincs, néha beleszúr. Persze én még nem élem bele magam. 4 hetes terhesség az semmi. 6-7. Hét előtt nem is megyek orvoshoz. Még simán megjöhet és akkor sima kémiai terhesség vagy korai vetélés.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont máj. 18. 12:46 Privát üzenet
Nekem is görcsölt, csak nekem sokkal jobban, mint általában szokott. Aztán nem várt másnapján teszteltem egy halvány pozitívat.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont máj. 18. 13:15 Privát üzenet
Ugyan ebben a helyzetben vagyok . Nekem is fajdogál a hasam , érzem a szúrásokat két napja , pedig soha nem szokott ennyire hamar . Hétfőre nem várom (esetleg kedd , szerda). Bármi lehet , de szurkolok hogy baba legyen :)

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont máj. 18. 13:51 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
16. ara nem vartam nem is jott azota.9. en barnas folyas 1 napig. De 2negativ teszt delutani vizeletbol. Lehetek terhes? Jovohetre van idopontom a dokinal. Ja es kb 1hete mindjart meg jon erzes.!?
25 26 27 én volt peteérésem,27 én együtt voltunk a párommal megszakitasos védekezéssel de az ujján volt spermium (megujjazott). Lehetek terhes? Néha mindjárt megjön érzésem van,...
Napok óta érzem ezt a mindjárt megjön érzést, de semmi. A ciklusom szerint 2 napja késik. Megszakítással védekeztük. Van remény, hogy nem vagyok terhes?
Menstruációm késik 2 napja. Volt mindjárt megjön érzésem, de elmúlt. Semmi más tünetem nincs azon kívül hogy nem jött meg. Lehetek terhes?
Mindjárt megjön érzés mensi előtt?!
13dpo mindjárt megjön érzés.14dpo el múlt ez az érzés. Aki terhes lett, ő nála h zajlott?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!