Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van terhességre esély vagy...

Van terhességre esély vagy valami más lenne esetleg? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
6napja késik a menszeszem, 29 napos szokott lenni a ciklusom általában. Max 1-2napot késik, de múltkor pl 1nappal előtte jött meg. Mikor meg kellett volna jönnie olyan mindjárt megjön érzésem volt és ez azóta is tart. Pici barnazas volt de azóta semmi. Bal oldalt néha picit szúr de hamar elmúlik. Ami fura hogy mielőtt megjön a mellem mindig majd leszakad de most semmi, nem faj nem szúr.. barátom szerint csak küszködik a menszeszem de szerintem ez más. Ennyit nem késett. Ittam citromlevet egy fel pohárral szombaton mert egy napot akartam hogy kedden mivel esküvőn voltam, de csak egy napot szokott kesni( máskor is használtam már ezt a technikát onnan tudom) tesztet jovoheten akarok venni ha addig nem jönne meg..

2019. máj. 18. 21:47
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*mert egy napot akartam hogy késsen, mivel kedden esküvőn voltam.:D
2019. máj. 18. 21:51
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Csak a legfontosabbat hagytad ki. Szexeltél védekezés nélkül?
2019. máj. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A teszt majd többet mond

Bármi lehet így

Szeretnél babát amúgy vagy nem mert ez nem derült ki :)??

2019. máj. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Első kommentelő. Igen, bocsi azt tenyleg. Megszakítással vagyunk együtt már 3eve
2019. máj. 18. 22:18
 5/15 A kérdező kommentje:

2.

Meg várni akarok vele egy kicsit de ha kedden nem jönne meg mindenképp teszteltek. Nem tudom mennyi a “normális” ha nem jön meg. Azt elfelejtettem hogy mindig rendszeres a menszeszem és 5napog tart.:)

2019. máj. 18. 22:19
 6/15 anonim ***** válasza:
Tunetek alapjan akar terhes is lehetsz. Vagy nem. De a teszt megmondja.
2019. máj. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Biztos nem vetetnem el ha baba lenne szóval igen szeretném!
2019. máj. 18. 22:20
 8/15 anonim ***** válasza:

Citromlevet?🤣Komolyan késik tőle?Na mindig tanulok valamit itt...

Simán lehetsz terhes,de akár csak hormonzavar is lehet,vagy ciszta.A helyedben felkeresném a dokimat.Persze már nyugodtan tesztelhetsz most,ne anélkül menj!

2019. máj. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Citromlével késleltetni a mensit? Furcsa, én sok citromlét iszom, de sosem késett tőle. Mindig tanulok újat.

Szerintem tesztelj és kiderül...

2019. máj. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Igen, citromle!😄

Jovoheten veszek tesztet és ha pozitív ha negatív és nem jönne meg akkor doki..

Koszi a válaszokat!

2019. máj. 19. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!