Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Szerintetek ez mikor lesz pozitiv?

Akinek ilyen erossegu volt hany napra ra lett teljesen pozi ? ( Lh teszt)

Keress kérdéseket hasonló témákban: ovuláció, teszt

máj. 20. 21:21  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

[link]

# 1/5Időpont máj. 20. 21:23 Privát üzenet
Hat ennyibol nem lehet tudni, kellene melle meg egy kovetkezo teszt. Ilyen halvany barmikor lehet ovulaciotol fuggetlenul is.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont máj. 20. 21:54 Privát üzenet

Szerintem ez már így is teljesen pozitív :)

Gratulálok!

A válasz 9%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont máj. 20. 22:13 Privát üzenet
Ez lh teszt , nem hcg ..ez nem pozitív...

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont máj. 20. 22:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Csinaltam elesebb kepet .

[link]

Ez gyenge ? Még most kezdtem el .nem vagyok tapasztalt meg e téren . Ma is csinalok egyet , viszonyitas keppen .

# 5/5Időpont máj. 21. 09:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van, aki az Ovu teszt pozitív napján esett teherbe? -aki vmi miatt biztosan tudja. Lány v fiú lett /lesz?
Nemvárt előtti napon Vaterás,10es One Steppel halvány pozitívat teszteltem 10 percnél. Volt, aki így járt, és babája lett/lesz?
Megtippelnétek? Mit láttok ki ebből? Pozitív lesz-e a teszt? A "ferilityfrend" a 40. napra húzta az ovulációt. Kedden tesztelnék.
Tegnap este pozitív lett az ovulációs tesztem, sőt ma reggel is ugyanolyan erős pozitív csík jelent meg. Akkor most mikor van/volt/lesz a peteérésem?
Mikor van a pé. Ideje, ha ma az Lh ovu teszt teljesen pozitiv? Ma csináltam életemben előszőr és nem tudom, h most vagy holnap vagy már tegnap volt/van/lesz az ovuláció?
A terhes tesztem pozitív lett, vasárnap kellett volna megjönnie. Mikor mehetek orvoshoz hogy megbizonyosodjak baba lesz-e?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!