Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges terhesség?

Lehetséges terhesség?

Figyelt kérdés
Szisztok. Szombaton a legjobb barátommal kicsit máshogy alakultak a dolgok mint terveztük. Elegendő alkohol után egymásnak estünk. Viszont pár perc után rá jöttünk hogy ezt nem szabad. Így abba hagytuk. Viszont nem használtunk gumit. Tényleg épp hogy csak elkezdtük. Ez menzesz után 3 nappal történt. Kellene aggódjak? 25 L

2019. máj. 21. 07:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha járt benned csupasz kuki akkor aggódj mindenképp. Minimális esèly,de van.
2019. máj. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kellene...
2019. máj. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Esemény utáni Mêg segíthet? Vasárnap hajnalban történt
2019. máj. 21. 08:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
72 órán belül a 72 órás tabletta segíthet, bár az sem 100%.
2019. máj. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25 éves vagy könyörgöm....az már nem lány hanem nő, akinek ráadásul tisztában kéne lennie legalább minimál szinten a fogantatás mibenlétével.
2019. máj. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele. Nyilván erre nem lehet biztos választ adni, senki nem tud. Nővérem 30 éves 4 évig megszakítással 3 éve egyáltalán nem védekeznek. Méf nincs baba. De ez nem garancia arra hogy nálam is így van. Az esély erre nyilván nem sok. De több mint 0. Így félek. Tudom jól hogy elértem legrosszabb döntése volt. De megtörtént .
2019. máj. 21. 09:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj el szépen az ügyeletre esemény utániért.
2019. máj. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Most le fogtok pontozni, de szerintem felesleges az eseményutáni egy kis "megmártózás" miatt. Nem sok az esély arra (persze van valamennyi) hogy az előváladék tartalmaz spermiumot, és az se biztos hogy volt előváladék.. én nem vennék be, de ez a te döntésed.
2019. máj. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!