Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pettingtől lehetek- e terhes?

Pettingtől lehetek- e terhes?

Figyelt kérdés

Nos mielőtt rengeteg ember rám ugrana, hogy már megint egy hülye fiatal, tisztázni szeretném, hogy számomra ez nagyon fontos, rendes válaszokat szeretnék. Barátommal most legelőször pettingeltünk. Nadrágon keresztül simogattuk egymást, meg néha egymásnak dörzsöltük a nemiszerveinket. Rajtam egy farmer, bugyi, na és mivel a menszeszem után volt egy pár nappal(6-7 naposak nálam) ezért hordtam vékony betétet is. Rajta egy tréning volt és persze fehérnemű. Miután végeztünk elrendeztük magunkat, visszakaptam a polóm és minden, majd mivel zavart a bugyim, meg a betét, megigazítottam azokat és a vaginám bejáratához is hozzá értem. Én úgy emlékszem kezem száraz volt hisz ő is nadrágon keresztül ment el. Nagyon sok ilyen témával kapcsolatos dolgokat olvastam és az a rossz, hogy míg egyesek megnyugtattak, mások pánikoltatnak. A menszeszem 1-1,5 heten belül kellene megjöjjön viszont van bennem egy félsz, hogy talán terhes vagyok, noha én is tudom kicsi az esélye. Annyi mindent olvasgattam már, hogy nem is tudom mit vegyek számba és mit ne. Azt is tudom ha ráparázok még nehezebben fog megjönni, viszont fáj az alhasam és enyhén puffadok.

Normális válaszokat mind megköszönök!!



##petting#terhesség#elsőalkalom
2019. máj. 21. 15:19
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
Hát elég sok ruha volt rajtatok ahhoz, hogy ebből akármi is legyen úgyhogy nyugodj meg, nem vagy terhes.
2019. máj. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindketten minimum 2 rétegben voltatok, plusz a hüvelybemenetednél maximum a kezed járt, akkor esélytelen. Ennél azért több kell hozzá.

Az alhasi fájdalom, puffadás, stb "terhestünetek" leghamarabb 2-3 hét múlva jelentkezhetnek, ha ez most volt, akkor vagy bebeszéled magadnak, vagy más miatt van.

Nyugodj meg, nem vagy terhes.

2019. máj. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pö**ét konkrétan a hüvelyedhez nyomkodja de NEM tolja be, és végig csapkodja vele a kívülről az egész szemérem tested, akkor sem eshetsz teherbe. :D Kérlek ne legyél ennyire buta. Biológia. Minden elcseszett tünetet csak be beszélsz magadnak, és gondolom szegény barátodat is paráztatod a hülyeségeiddel. Mondom, akár csapkodhat is vele full ruha nélkül és dörgölőzhet, nem leszel tőle terhes míg nem teszi be.
2019. máj. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Sőt ha már itt tartunk azt is elmondom, mert max 16 lehetsz, hogy ha lenyeled az ondót sem eshetsz teherbe. Előváladéktól lehetsz terhes nagyon nagyon kicsi eséllyel, tehát ha beteszi beléd a péniszét. Igazán nagy esély meg ha beléd is élvez. Szal, ne parázz. Ennél többet is csinálhattok bármi gond nélkül.
2019. máj. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
Belehokizott a gatyájába?😂
2019. máj. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
Anyukája mossa a barátod alsóját? :D
2019. máj. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
#nopara #sokinstahelyetttanulniiskéne #aszexetneerőltessétek
2019. máj. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
ha kiemeled a kérdést akkor sem vagy terhes..
2019. máj. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%
Hallottál már a PMS-ről? Na, ha nem olvass utána. Azért puffad és fáj a hasad. Terhes meg egymilliárd százalék, hogy nem vagy. Hacsak a barátod spermái nem küzdötték át magukat az alsógatyáján és a nadrágján,és nem kúsztak fel a farmerodon, bugyidon és betéteden keresztül a méhedig......Remélem te is érzed, hogy akkora f..aszságot kérdeztél, mint a ház. Ennyire sötét nem lehetsz. És de. Mégis.
2019. máj. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
Ha a hulyeseg fajna, itt nagyon sokan orditananak. Igen kerdezo, te is
2019. máj. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!