Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Ez az ovu teszt pozitívnak számít?

Bocsi, hogy pontosan nem tudom értelmezni/eldönteni, életem első tesztje,10 percen belül lett ilyen erősségű.

27-32 napos ciklusaim vannak, (jobbára 29) ma vagyok a 13. ciklusnapon. Szabad szemmel nézve a teszt csík egy picit halványabb a kontroll csíknál, szerintem.

Tapasztaltabbak, Ti hogy látjátok?

[link]

Keress kérdéseket hasonló témákban: ovuláció, ovulációs teszt, One Step

máj. 21. 15:21  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
ez még negatív,de holnap már pozitív lesz szerintem

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/15Időpont máj. 21. 16:10 Privát üzenet
Negatív

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/15Időpont máj. 21. 16:26 Privát üzenet
Én is ezt a fajta tesztet használom, ez még negatív, holnap vagy holnap után már pozitív lesz szerintem.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/15Időpont máj. 21. 18:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A mai egyértelműen negatív, ez a tegnapinál is halványabb.

[link]

# 4/15Időpont máj. 22. 16:44 Privát üzenet
Mikor kezdted el a tesztelgetést? Hanyadik ciklusnapon? Ha a tegnapi volt az első tesztnapod, akkor úgy néz ki lecsúsztál az lh csúcsról, valószínű tegnap előtt vagy még az előtt volt pozitív.

# 5/15Időpont máj. 22. 17:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A tegnapi napom volt az első tesztnap (ekkor érkezett meg a rendelésem) a ciklusom 13. napja. Este a jobb petefészkemnél éreztem feszítő fájdalmat, egyszer nagyon kellemetlenül "beszúrt".

Lehetséges, hogy tényleg lekéstem az LH csúcsot... azért holnap még tesztelek egyet, kíváncsi vagyok.

# 6/15Időpont máj. 22. 19:52 Privát üzenet
Amikor pozitív az lh teszt, utána általában másnap van a pete kilökődése. Szóval, ha tegnap előtt volt pozitív a teszt(amit nem tudunk), akkor ha tegnap együtt voltatok, az még lehet jó időben volt. Főleg, hogy érezted is az ovulációs fájdalmat.

# 7/15Időpont máj. 22. 20:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

fuhh...igen, ez így elég tippelősre sikeredett. Sajnos most csak vasárnap tudtunk együtt lenni...talán, ha a katonák 2-3 napig életképesek...mindegy, nem parázok rá, első próbálkozós hónapunk, hangosan gondolkodom :)

Neked nagyon köszönöm a segítséget!!! ;)

# 8/15Időpont máj. 22. 21:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A kalkulátor, ami az eddigi ciklusok alapján számol, még csak holnapra jelzi. Azért kíváncsi lettem, ma és holnap is tesztelek egyet.

# 9/15Időpont máj. 23. 07:28 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
A kérdező kommentje:

Most már biztosra veszem, hogy a 11. vagy 12. ciklusnapon lehetett pozitív az LH tesztem, mert a mai már az eddigieknél is negatívabb.

# 10/15Időpont máj. 24. 17:47 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Pozitívnak számít az ilyen ovulációs teszt?
Ovulációs teszt! Ez már pozitívnak számít?
Most 5 hete hogy késik a menszeszem. Hétfőn fogok tesztet csinálni eddig nem csináltam mostmár erős pozitivnak kell lennie igaz?
Ez már pozitívnak számít? (ovulációs teszt)
Ez az lh teszt pozitívnak számít?
Pozitívnak mondható e? Tudom sokan unjatok, főleg a korai tesztelést. Vasárnapra nem várom.

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!