Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Gombostűfejnyi piros pötty törléskor napközben, majd pici barna pecsetelés estére lehet beágyazòdás jele?

25.ciklusnap , 26 naposak a ciklusaim . Kicsit késeinek tartanám ha az lenne , mert 10.12.nap körül van ovulaciom (feltételezem csak tünetek alapján ) viszon a menszim nem szokott így kezdődni

máj. 21. 20:13  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem inkább menzesz. A beagyazódasnak kb. egy héttel korábban kellett volna lennie.

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont máj. 21. 21:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én is így gondolom , köszi a választ

# 2/6Időpont máj. 21. 21:15 Privát üzenet
Igazán nincs mit! Szorítok neked... :)

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont máj. 21. 21:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi :)

# 4/6Időpont máj. 21. 21:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Egyébként ha később volt a peteérés akkor lehetne beagyazodas 13.ai együttlétből, ugye ?

# 5/6Időpont máj. 21. 21:20 Privát üzenet
Ha esetleg később volt, akkor igen. Soha nem lehet tudni. Nekem az egyik gyermekem menzesz alatt fogant...

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont máj. 21. 21:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ugye nem lehetek terhes, ha a menstruáción 7 napig tartott, és sötét barna színű volt meg élénk piros?
Ma van hatodik napja hogy késik ezért csináltam egy Gabriel tesztet kicsit halvány lett. De ma mintha meg jött volna hol elénk piros hol barna vagy bordó. Hol görcsök jönnek mi van most nem értem?
Menstruáció előtt 6-5nappal elkezdett görcsölni a hasam, mint amikor megjön, fájt a mellem, illetve a papíron barnás maszatolást láttam. Nem piros, csak barna néha hosszabb...
Ciklus 19. napján tűhegynyi nagyságú piros pöttyök, minimális barna maszat kismamák, valakinek hasonló tapasztalata beágyazódáskor?
6. napja késik,3. nap negatívat teszteltem, ma délután enyhe majd erősödő barna és enyhe piros folyásom van. Lehet belőle még kisbaba?
A mensim július hónapban kimaradt! 2 hét késéssel orvosi vizsgálat után jelentkezett némi vérzés! Ez annyit jelent hogy 1 nap barna következő nap piros utánna délelőtt piros...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!