Lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Januárban hagytam abba a fogamzásgátló szedését,de csak márciusban próbálkoztunk tudatosan a babaprojekttel. Elsőre nem adtuk fel,próbálkoztunk tovább. Ebben a hónapban kb. 29-e körül kéne megjönnie. Azért írom,hogy kb mert sajnos nem egyformák a ciklusaim. Viszont tegnap óta érzem,hogy nagyon feszülnek a melleim,görcsöl a hasam,fáj a hátam egy kicsit. Ma még észrevettem,hogy enyhe tejszerű folyásom is van. A terhességi teszt nem mutatott semmit. Annyira szeretnénk babát. Szerintetek ez az vagy a mensi előjele csak? Ja még annyi,hogy az ovulációs teszt se mutatott ebben a hónapban pozitív eredményt,de azért a hónap 90%-ában voltunk együtt.
2019. máj. 22. 07:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a teszttel meg kéne várni míg késik. Ha csak egy sacc van mikor kéne akkor is megvárod azt meg rá 2 napot és akkor reggeli pisiből. Nem egy héttel előtte. Akkor simán lehet pms tünet amit írtál.
2019. máj. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne görcsölj rá ennyire. Teszttel is ràérsz, miután késett.

Biztosan összefog jönni, ne paràzz rá! Amiket írtál tünetek a menzesz és a terhesség jelei is lehetnek. De lehet egyik sem

2019. máj. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Várni akarok persze,mert még korai tesztelni,csak annyira türelmetlen vagyok. :)
2019. máj. 22. 07:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet. De lehet hogy nem. 50-50%
2019. máj. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az egyik barátnőm azt mondta,lehet,hogy beágyazódási fájdalmaim voltak. Nagyon remélem,hogy igaza lesz. :)
2019. máj. 23. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!