Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Bezavarhat-e a ciklusba, hogy a trimeszterből nem 2 szemet hanem 1-et szed egy barátnőm?

Eddig 24 napra megjött neki mielőtt nem szedte össze-vissza ciklusai voltak a trimeszter állította be 24 napra neki. Ebben a hónapban még nem jött meg neki 2 napja késik tesztet holnap csinál.

máj. 22. 08:35  Privát üzenet  

A válaszok
Tudod te mi az a trimeszter?a terhességet szokták 3 trimeszterre osztani....mit szed a barátnőd??

A válasz 14%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 22. 10:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Trimeszter az egy terhesvitamin. És tudom mit szed.

# 2/4Időpont máj. 22. 10:50 Privát üzenet

Lehet terhes de majd tesztnél kiderül.

Amúgy lehet nem ártana egy vérvétel neki. Multivitaminnak (vagy kismamavitaminnak, teljesen mindegy) egyáltalán nem lenne szabad hatni a ciklusra. De nekem gondot okozott, csak jódmenteset szedhetek. A trimeszter sem az. De ez csak egy példa, ki tudja mi mit vált ki.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 22. 11:21 Privát üzenet
egy vitamin nem zavarhat be a ciklusába

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont máj. 22. 12:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Beágyazódás időszakában (ovutól-) bezavarhat ha strandolni megyek?
Fogyokurazas bezavarhat a ciklusba?
A HSG bezavarhat a peteérésbe, hosszabb/rövidebb lehet miatta a ciklus?
3-as TSH! Bezavarhat a teherbeesésbe? Mivel tudnám lejjebb vinni? Tea? Gyógyszer?
Bezavarhat a hőbe, h. felkeltem mérés előtt 2 órával kb 5 percre, majd visszafeküdtem?
Peteéréskor kb.4-5 napja nyúlós, átlátszó folyásom van. Előtte napon volt HSG-m, ez bezavarhat?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!