Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van rá esèly valamrnnyi is?

Van rá esèly valamrnnyi is?

Figyelt kérdés
Sziasztok ma van tojásfehèrjès nyákám bocsánat a kifejezèsèrt... De viszon majd csak 2 nap mulva tudunk együtt lenni a páromal már nagyon règota akkarunk kisbabát egy ève probálkozunk ez lenne az első kisbabánk de csak nem sikerül ... A válaszotokat köszönöm
2019. máj. 22. 08:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Esély mindig lehet!
2019. máj. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ha ma vagy holnap lesz ovud, akkor a pénteki együttlét már késő. Nem tudjátok sehogy beiktatni mára? Korábbi együttlétből esetleg nem maradhatott valami? A spermiumok jó esetben akár 5 napig is akcióra készek a női szervezetbe jutva.
2019. máj. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Utoljára pènteken ès vasárnap voltunk együtt sajnos a munkahelye miatt nem :(
2019. máj. 22. 08:54
 4/10 A kérdező kommentje:
Azèrt örültem meg ennek a nyáknak mert nekem nagyon ritkán van .... Règen volt ès lett is egy babám csak elis ment azóta nem is tapasztalttam ilyen folyást csak suru feher krèmes folyásaim volzak majd márciusba cisztám lett ès rendszertelen volt a ciklusom is ... Most nagyon megörültem ennek a folyásnak de lehet akkor hogy ez a hónap is eluszót :(
2019. máj. 22. 08:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Nekem pont abban a hónapban jött össze a baba, amikor azt hittem, hogy lekéstük a pé-t! Drukkolok! Első voltam.
2019. máj. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm remèlem sikerül :)
2019. máj. 22. 09:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is akkor jott ossze, amikor ugy tudtam, eselytelen :)
2019. máj. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Már egy ève bizunk bene hogy na hátha sikerült de aztán kiderult hogy mègse :( remèlem nem lesz kèső a pènteki nap :/
2019. máj. 22. 11:31
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok hát ugy tünik hogy kèső volt :/ ma nagyon nagyon fájdalmas alhasi görcsöm van eddig csak barnázok de tutti hogy ebből menzesz lesz 5 nappal hamarabb köszönöm azèrt a lelkesitest mindenkinek :(
2019. jún. 7. 14:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Mi is másfél évet vártunk a csodára. Első vagyok.
2019. jún. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!