Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Na most terhes vagyok vagy sem?

Na most terhes vagyok vagy sem?

Figyelt kérdés

Már volt egy kérdésem ezelőtt akkor mind úgy láttuk hogy pozitív. Igaz időn túli pozitív teszt volt de az. Ez volt csütörtökön, azóta csináltam többféle tesztet hol halvány csík lett hol semmi. Na oké gondoltam biztos nem lehetek terhes, de közben meg olyan erős várandós tüneteim vannak hogy na.. Két gyerekem van felismerem a különbséget. Tegnap reggel csináltam tesztet ami először semmi, 10p körül halovány, du pozitív. A csík színes nem száradási, szerintem ilyenre nem szárad, negatívban is látszik. Hőm fent van. Orvos meg nem néz meg csak jövő héten...most mi van. Ki járt hasonló cipőben? A NEM várt napjan vol vérzésem, sima piros, ami 1 napig tartott. Azóta ilyenek a tesztjeim.

[link]

[link]



2019. máj. 22. 08:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Esetleg nézess vérből HCG-t, az biztosan kimutatja.
2019. máj. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Időn túli tesztet nem érzékelünk mert fals lehet az eredmény. Ha már nem az első gyerek akkor ezt tudnod kéne
2019. máj. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
*Értékelünk
2019. máj. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

Ez el van azva... Idon tul ezert ne ertekeld a tezstet, ha terhes is vagy, valoszinuleg, mivel nem erosodik normalisan, gond lehet.

En is a vervetelt javaslom.

2019. máj. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Nekem csak annyi ezzel a bajom hogy azért pár teszten túl vagyok, de ami negatív volt az az is maradt 5 nap múlva is. Arnyekosak a tesztek időn belül, mad ilyenre erősödik. Ezt a tesztet tettem fel csak de a többi is mind ilyen. Igen nagyon mennék az orvoshoz de csak jövő hétre van időpontom 😕. Addig meg ész a fene hogy mi van. Én is gondoltam arra h száradási csík, elázott, de mindegyik? Azelőtt is csináltam teszteket. Negatív is maradt mind. A tüneteim alapján meg tuti vagyok benne. Össze zavarodtam 😒
2019. máj. 22. 10:15
 6/18 anonim ***** válasza:
68%

Azt te tudod, h meddig tartottad vizeletben, ettol fugg h elazott e mindegyik, vagy sem, de mivel a csik nem eles, egy pozitiv tesztnel az, igy elazottnak tunik, nekem ilyen akkor lett, ha tovabb, vagy tul keves ideig erintkezett a vizelettel es nem voltam terhes.


Maganvervetelre mennj! Oda masnaora kapsz idopontot, aznap megvan az eredmeny, ez kb 2000-3000Ft az en varosomban.

Szoval, ha bejelentkezel, elvileg holnap mar tudhatnad, h elkezdodott e valami v sem.

2019. máj. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
3 másodpercig tartottam benne szóval el nem ázhatott ilyen formán
2019. máj. 22. 10:54
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz kár rohanni, 10-14 nap az első poizitív teszt után, mire ultrahangon egyértelműen látszik a terhesség. Két dolgot tudsz csinálni, vagy amit mondtak, hogy kérsz hcg vérvételt magánba, vagy az egyszerűbb verzió, hogy veszel még egy tesztet, lehetőleg más márkát (Facelle vizeletsugaras, Predictor Early jók pl.) és REGGELI pisiből megcsinálod újra.
2019. máj. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom hogy felesleges mert nem lát semmit még. Nem is lenne ez baj mert ülök én a fenekemen 2-3 hetet ha a tesztek végre egyértelműen lennének. Predictor early olvasgattam sok helyen hogy tuti jó. Az gondolom 10 es. Itt is van a patikában egy 10 es érzékenységű de az ilyen kazettás cseppents bele 3 csepp pisit. Nem szeretem, nem bízok benne. Ez a predictor is ilyen?
2019. máj. 22. 12:01
 10/18 anonim ***** válasza:
sztem ez pozitiv, en vagyok aki a masik kerdesedhez irtam,hogy en is vereztem. Azota nekem full pozi
2019. máj. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!