Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 14. Dpo teszt negatív...

Ha 14. Dpo teszt negatív akkor tuti nincs baba?

Figyelt kérdés

Utrogestant kellett szednem. Ovutol. Azt már 2 napja abbahagytam.


[link]


2019. máj. 22. 09:54
 1/7 Fiatallányka ***** válasza:

Még semmi sincs veszve, amíg nem jön meg addig megvan az esély! ☺️

40 hkm

2019. máj. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom.. Csak kíváncsi vagyok tapasztalatokra. Múlt ciklusban volt egy kémiai terhesség 10 dpo tol pozitív teszt 5. Hét után meg jött. Ez 40 napja volt
2019. máj. 22. 11:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az elöttem hozzá szoló ìrta, amíg nem jön meg van remény. Lehet késöbb volt peteérésed ezért negatív.
2019. máj. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért hagytad abba az utrot??
2019. máj. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mert teszt negatív.. Még mindig nem jött meg. Hő feljebb.. Teszt ma is negatív. 15.dpo.

Dokival egyeztetve. Ő mondta hogy hagyjam abba ha baba lenne már mutatnia kéne a tesztnek

2019. máj. 23. 20:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha az utrot abbahagytad le fog esni a progeszteron szinted és napokon belül meg fog jönni. Szóval ne reménykedj szerintem
2019. máj. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem reménykedek már. Csak jönne meg hogy kezdjem el a clostilbegyt.. De semmi nem történik ☹️
2019. máj. 23. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!