Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tojásfehérjés nyák megjelenése...

Tojásfehérjés nyák megjelenése előtt van reális esély teherbeesésre?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel tudtunk együtt lenni csak, mert ma el kellett utaznom, tegnapig teljesen száraz voltam és azt olvastam, hogy a spermiumok akkor maradnak életképesek, ha a tojásfehérjés-nyúlós nyák van, ez a nyák csak ma reggel kezdődött (tegnap egésznapos ovulációs fájdalom után). Van így esély arra, hogy megmaradtak abban a száraz környezetben a spermiumok? Illetve.. holnap este tudunk legközelebb együtt lenni, szerintetek az már késő lesz? Köszönöm előre is a válaszotokat!

2019. máj. 22. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindkettőre van esély.
2019. máj. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. máj. 22. 13:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem soha az életben nem volt tojásfehérje nyákom,mégis van 2 gyerekem.szóval van esély.
2019. máj. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!