Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy terhes vagyok?

Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Már előző kèrdésben is írtam, de most további panaszaim vannak.

Szóval kb 2 hete a Diana fogamzásgátló szedése mellett hasmenésem volt, közben párom többször belém élvezett. Ezek után semmi panaszom nem volt. 1 hete kb néha nagyon fáj a hasam, van amikor egész fennt, van amikor a méhemnél, de a derekamba mindig kiáramlik a fájdalom. Nem tudom ez lényeges e, de pár napja fehér folyásom van. Jövőhéten kell megjönnie. Köszönöm a válaszokat



2019. máj. 22. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Korai még ahhoz, hogy választ kapj! A hasmenés miatt nem lehetetlen, a gyógyszer hatékonyságát tekintve. A folyás is lehet akármi, még valahogy bírd ki a jövőhetet, a nemvárt napjáig!
2019. máj. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jövő héten kellene megjönnie, akkor mi honnan tudhatnánk terhes vagy e? Ha az is leszel, még csak most ágyazódik be. Ha nem jön meg csinálj egy tesztet.
2019. máj. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy teherbe esel, igen. Ettől függetlenül valószínűleg a tüneteidnek semmi köze a terhességhez, inkább felfázásos tüneteknek tűnnek.

Tesztelni viszont csak akkor érdemes, ha késik a menzeszed. Várd meg a jövő hetet, és csinálj egy tesztet.

2019. máj. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!