Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruációm után 2nappal...

Lukia kérdése:

A menstruációm után 2nappal csináltam a barátomal nem szedek fogamzásgátlót és ittunk elég sokat. Belém engedte két alkalomal is sok alkoholt ittam lehetek terhes így is? (Durva kritikát ne irjatok létszives, nincsenek szüleim nincs kitöl kérdezzek)

Figyelt kérdés
2019. máj. 22. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

De van neted, ha beütöd a Google e, hogy hogyan kell gyereket csinálni, akkor kb.ezt fogja kidobni,hogy védekezés nélkül, sok pia mellett a barátod "beléd engedte".

Nem kéne szexszelni addig, amíg az általános iskolát nem végezte el!

2019. máj. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehetsz terhes.

Ha ez kérdés, akkor még tényleg ne szexelj.

2019. máj. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetnél?!Sőt már az is vagy szerintem.
2019. máj. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát tudod, a gyerek úgy készül, hogy a férfi beleengedi a nőbe. Tehát miért is ne lehetnél terhes? Az alkohol nem véd meg tőle... Ha nem bírod a piát, nem kell annyit inni.
2019. máj. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez mikor volt? 72 órán belül tudsz esemény utáni tablettát bevenni.
2019. máj. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Válts ki esemény utáni tablettát, ügyeletre mehetsz érte.
2019. máj. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hány napig van meg a menszeszed?ez lényeges infó,ugyanis ha pl 7 napig,mint nekem,és rá 2 nappal volt a szex,tehát a 9.ciklusnapon,az annyit jelent hogy nagy esélyed van a terhessegre,főleg ha 28 naposak a ciklusaid,ugyanis a spermiumok akár 5 napig is életképesek.és légyszives legközelebb legyen annyi eszetek ha most megússzátok,hohy nem engedi beléd.de az lenne a a legjobb,ha rendesen védekeznétek.
2019. máj. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi köze az alkoholnak ehhez? Attól megy senki sem lett terhes vagy nem terhes
2019. máj. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!