Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Túl koraiak a tünetek vagy ez...

Túl koraiak a tünetek vagy ez már biztos jel?

Figyelt kérdés

5 nap múlva kellene megjönnie és most elég fura tüneteim vannak

A melleim nagyon fájnak, hányingerem van, nagyon fáradékony,szagokat érzek amiket eddig nem vettem észre, el sírom magam dolgokon..

Szóval ez túl korai lenne?

3.dik éve szeretnék babát már 😣😣😣


2019. máj. 22. 19:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%

Igen, ez terhességi tünetnek még korai lenne...

Ha 5 nap múlva esedékes a menstruációd, akkor kb most ágyazódhat be, ha sikeres volt a hónap. A terhességi tünetek csak a beágyazódást követő hcg hormon termelődése során tapasztalható.

Drukkolok!

2019. máj. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Ezeket a tüneteket hívják úgy hogy magadba beszéled.Én amit éreztem beágyazódáskor az nagy nyilalás a hasam aljába.
2019. máj. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

Ezt nem tudhatjuk.

Ha korábban volt a peteérésed mint megszokott, akkor akár lehet is.


A masodik gyerekemmel pont ezek miatt teszteltem napokkal a varható menstruació előtt, mert a szagérzékenység semmi máshoz nem hasonlítható nálam, minden terhességemet végigkövette.

Ha kívancsi vagy tesztelj egyet. Mivel az ilyen tergestüneteket az emelkedett hcg okozza, pozitívnak kell lennie. Nekem az volt, ebéd utáni vizeletből is...


De elkaphattal egy gyomros vírust is, nekünk is volt most, pont mondtam a ferjemnek hogy ilyan hanyingerem van, mint mikor terhes voltam. (Nem vagyok az...)

2019. máj. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy aki nagyon szeretne babát, az a kelleténél jobban figyeli magát. A tünetek koraiak, de szorítunk.

Én is hasonló cipőben járok. Hétfőre nem várom de három napja nagyon elkeseredtem mert két csepp vért láttam, persze ez még bármi lehet :)

Sok sikert.

E40

2019. máj. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem csak a melleim fájtak nagyon, és nagyon aluszékony voltam, este hamar elaludtam, egy 20 perces sorozatot sem tudtam megnézni, úgy kidőltem. :D pedig nem dolgoztam többet, mint előtte. Úgyhogy lehet. :) ha nem jön meg időben, tesztelj és kiderül. PMS is lehet akár, de lehet, hogy baba. :) hajrá!
2019. máj. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 khniki ***** válasza:
Csinálj egy 10-es tesztet! Ha terhesség okozza a tüneteidet, akkor már rendesen van a szervezetedben hcg, szóval ki fogja mutatni. A Facelle-t ajánlom.
2019. máj. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet?
2019. máj. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok lányok!

Hát még mindig nem jött meg, (3.dik napja késik..) de nem merek tesztelni mert úgy érzem mégis negatív lesz, mivel márvolt többször sajnos , h nem jött meg 4-5-6 napig és aztán mégsem lettem pozitív 😭😭😭

2019. máj. 29. 09:26
 9/15 A kérdező kommentje:
Szóval várok még pár napot .. 😏
2019. máj. 29. 16:24
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem leszel "terhesebb" akkor se ha vársz, de te tudod...
2019. máj. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!