Lehet ez terhesseg?

Figyelt kérdés
3 hónapja voltam együtt valakivel, kb egy percig nem vedekeztunk, utána igen(ovszerrel) én pedig masnap Bevettem egy 72 oras tablettát. A melleim barnak, nagyobbak is lettek, hányinger, gyakori vizelés van, puffadok. csináltam tesztet vizeletet, vérből is. Mindkettő negatív lett. A verzesem megjött pontos időben. De sokkal feketebb és kevesebb is. Voltam ultrahangon 1 hónapja, ott nem láttak semmit. Mi ez szerintetek? A doki azt mondta h a gyógyszernek nincs ilyen hosszútávú hatása. Akkor mi ez?

2019. máj. 24. 18:35
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Az kimaradt h épp peteeresem volt amikor együtt voltunk.
2019. máj. 24. 18:54
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Nem terhesseg, annyi biztos. A vizelet, és pláne a vér már bőven kimutatná. Inkább vizsgáltasd ki magad hormonálisan!
2019. máj. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2019. máj. 24. 19:38
 4/24 anonim ***** válasza:
62%

1. a mellbarnulása jóval a terhesség előrehaladtával jelentkezik.

2. a hányinger a terhesség 6-7. hetétől van.

3. a puffadás a mellnagyobbodás lehet ugyanúgy menzesz előjel.

4. ha negatív a teszt, NEM VAGY TERHES. rajta van a teszt tájékoztatóján feketén fehéren.

5. Ha vérzel, NEM VAGY TERHES, tökmidegy milyen színű és mennyi: vér az vér.

6. az eseményutáni összekavarja a ciklust, de ez gondolom rajt van a tájékoztatón, és az orvos is mondhatta biztosan.

7. ha az ultrahang nem mutatta, meg NEM VAGY TERHES!

2019. máj. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
De ha kiszamolod, már jóval a 7. Héten túl vagyok mert 3 hónapja volt az együttlét. Tehát a terhesség lehet az miatt is. De orvos ezekre mind nem mondott semmit ezért idegesít.
2019. máj. 24. 20:43
 6/24 anonim ***** válasza:
66%
4-es annyiban mondanek ellent, hogy nekem mar a 4. heten is hanyingerem volt. Csak meg nem tudtam, hogy azert. Illetve bemeseltem magamnak, hogy nem mert korai. Hat szoval van ilyen is.
2019. máj. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem hiszel a tesztnek, a vérzésednek, a vérvétel eredményének sőt az ultrhangnak se, akkor nekünk miért hinnéd el, hogy nem vagy terhes?

Kezdjük ott hogy az ha pár percig nem védekeztetek, abból minális eséllyel lesz terhesség. De ha megjött, vérvétel, ultrahang után itt kérdezősdsz azt jelenti nem hiszel ezeknek.

2019. máj. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
De hiszek, csak azért ott van az a minimális mi van ha mégis? De nem is az miatt nem hiszek hanem azért mert senki nem ad egy normális magyarazot h miért barnabbak a melleim, puffadok stb, és hogy a menzeszem is kevesebb és barnább. Ezekre mind a dokim is csak legyintett. Ez zavar leginkább.
2019. máj. 24. 23:18
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Neked csupán az a bajod, hogy az esemény utáni tabletta szétcseszte a hormonjaidat. Védekezni kellett volna, nem ilyen erős gyógyszert bevenni.
2019. máj. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Kerdező, teljesen normális, korrekt válaszokat kaptál, plusz voltál vérvételen, csináltál tesztet is, megjött a mensid is, ultrahangon semmi nem látszott, és közben eltelt 3 honap is. Mi a jó frászért meséled be magadnak, hogy mindezek ellenére terhes vagy?


Nem vagy az, nyugodj már meg! Inkább védekezz normálisan, és talán legközelebb nem kell eseményutánihoz nyúlni, ami teljesen szétrobbantja a ciklusodat! Ha már a szexuális élethez eléggé felnőtt vagy, legyél felnőtt VÉDEKEZNI IS!

2019. máj. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!