Lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Párommal 3 eve egyutt vagyunk, szinte minden nap szexelunk védekezés nélkül a menstruációm nem szabályos es hormont se szedhetek egyéb problémák miatt.. Hogy lehet hogy még nem estem teherbe? Nincs tervbe, csak erdekel hogy 3 ev alatt higy lehet hogy nem tortent "baleset"?

2019. máj. 25. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Vagy te vagy meddő vagy a párod magtalan.
2019. máj. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
1 év után már meddőségi kivizsgálás javasolt (lenne, ha babát szeretnétek)
2019. máj. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Mintha én írtam volna ki a kérdést.

Nálunk is ez a helyzet annyi eltéréssel, hogy nem mindennap van köztünk aktus, de viszont mindkettőnk egészséges, mégsincs "baleset". Ennek szerintem az az oka, hogy a pasid odafigyel és időben kiveszi ami valljuk be nem biztonságos, de nem is sok férfinak sikerül, hogy odafigyel.

2019. máj. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Valami gond van. Nem ártana utánajárni, nem csak akkor, mikor már gyereket akartok.
2019. máj. 26. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Fél éve voltam körülbelül ultrahangon amikor sokat késett es elkaptam egy fertőzést, az ki lett kezelve, es az ultrahang nem mutatott semmiféle elváltozást a méhemben pl:ciszta
2019. máj. 26. 06:27
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem csak cisztától nem sikerülhet a teherbeesés...1000+1 oka van a sikertelenségnek. Azt nem írtad, hogy megszakítással szexeltek, vagy mindig beléd élvez. Mert ha megszakítással, akkor simán lehetséges, hogy nem esel teherbe. Mi 7 évig megszakítással szexeltünk, 1 éve döntöttük el, hogy jöhet a gyerek, 3 hónap múlva sikerült is.
2019. máj. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Az UH nem kivizsgálás, a minimum egy hormonsor meg terheléses cukor lenne.
2019. máj. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az uh a meddőség okainak kb 1%át mutatja ki.
2019. máj. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy nincs tervben gyermekvállalás tehat megszakitassal, odafigyel hogy véletlen se belém menjen el, de van az elovaladek is stb.. Amitől nagyon sokan teherbe esnek foleg ha ilyen sűrűn csináljak megszakitassal
2019. máj. 26. 13:32
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebből ne vonj le semmilyen következtetést. Mi is megszakitassal védekeztünk kb. 2 évig, soha nem csúszott be. Mikor eldontottuk, hogy jöhet, és "élesben" próbálkoztunk, onnan számítva 2 héttel pozitív is lett, vagyis semmi bajunk nincs a termekenyseggel. Mástól is hallottam már hasonlót.
2019. máj. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!