Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt egy terhességem, ami az...

Lívia098 kérdése:

Volt egy terhességem, ami az 5. héten spontán vetéléssel vegződőtt. Ez volt februárban. Most voltam UH. N azt mondta a doki olyan 4-5 hetes lehetek de a petezsákom ovális, és nem adott sok reményt 7,7x2,5mm valakinek valami tapasztalat?

Figyelt kérdés
Nem tudom,mit gondoljak lehet-e ebből még valami,kétségbe vagyok esve

2019. máj. 26. 07:12
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Mivel minden negyedik koraterhesség vetéléssel végződik ez teljesen természetes, ezért felesleges orvoshoz rohangászni a hetedik-nyolcadik hét előtt. Most ezen mennyivel vagy előrébb?
2019. máj. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
Ilyen korai szakaszban nem kell találgatni, hogy megmarad e vagy sem. Ezt úgy is a természet dönti el, ha tetszik, ha nem. (és nem csak a szám jár, én is vetéltem már el sajnos, 11 hetesen) Ha már az első hetekben szétstresszeled magad, akkor mi lesz a további hónapokban? Próbálj meg pozitívabban gondolkodni. Elvetéltél, de most újra terhes vagy, és azon agyalsz, hogy megint elvetélsz e. Aztán meg csodálkozol, ha újra megtörténik. Ilyenkor nyugalom kellene neked is és a babának is.
2019. máj. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

Az a baj, h ez nem ovalis, hanem lapos petezsak! Viszont, ha a szele szabalyos, szep eles, lehet, h minden a legnagyobb rendben lesz.

De halgass a dokira, o latta, o a szakember, ha szerinte keves az esely, akkor ne eld bele magad, sajnalom...:(

2019. máj. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Semmi más miatt nem mondta a doki,csak hogy ovális és nem szabályos kör,de mondta hogy várjunk még.
2019. máj. 26. 09:58
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Köszi a lepontozást!
2019. máj. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6%
Jó bunkók a válaszok, én pontoztam le őket! Kérdező, szerintem türelem; esetleg menj el jövő héten egy másik dokihoz! De ilyen koraterhesen még semmi nem látszik, erre készülj fel! A 6. hét végén kezd el dobogni a szívecskéje!:) Drukkolok!
2019. máj. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
Mitől bunkók a válaszok? Mindenki a kérdésre válaszolt, normálisan. De ha te ezen élvezkedsz, hogy lepontozhatsz, hát akkor csináld. Más boldogságod gondolom amúgy sincs az életben. :)
2019. máj. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!