Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb.5 hetes terhes vagyok, és...

Kb.5 hetes terhes vagyok, és elkaptam egy vírust, nagyon vacakul vagyok. Szörnyen fáj a torkom és köhögök. Mit ehetek/ihatok, ami segít hogy jobban legyek és nem árt a babának?

Figyelt kérdés
Cukorka, méz, tea, izlandi zuzmós forró ital, angised szopgatós tabletta meg vannak.

2019. máj. 26. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Az összes Herbal Swiss Medical terméket eheted, ihatod. Van köztük szopogatós tabletta, köhögés elleni szirup, forró italpor. Én is ezeket használtam terhesség alatt és nagyon jók. Gyógyszertárban meg tudod venni mindegyiket.
2019. máj. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én mézes hársfateát ittam, meg gyömbért, és rengeteg fokhagymát, meg gyümölcsöt és zöldséget. Jobbulást!
2019. máj. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!